HouseMafia.pl : The house of god
21 Listopada 2018r
» On-line: 16 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 

HouseMafia na facebooku
 
» HouseMafia: Imprezy

Back & Forth 3.0

Klub: Hala Arena
Miasto: Toruń
Data imprezy: 14.10.2017
Wstęp: 95 zł
Imprezę dodał: MartinEvvent
Agencja Euforia Festivals odsłania karty na temat październikowej imprezy w Toruniu. Zapowiada się kolejny SOLD OUT ?
Line Up:

Dotychczas ogłoszeni Artyści:
Bilety:

Oto jak kształtują się ceny biletów:

 • I pula 55 zł dostępna od 6 sierpnia od godziny 18.00 na wlotki.pl - WYPRZEDANE
 • II pula 65 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się I puli - WYPRZEDANE
 • III pula 75 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się II puli - WYPRZEDANE
 • IV pula 85 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się III puli - WYPRZEDANE
 • V pula 95 zł dostępna od razu po wyczerpaniu się IV puli
 • Bilet w dniu imprezy???


  Sprzedaż biletów w salonach Empik oraz na ticketpro ruszy pod koniec przyszłego tygodnia (info wkrótce).

  Powyższe bilety upoważniają do poruszania się po całej hali (z wyłączeniem backstage oraz strefy VIP). W przypadku wyprzedania się biletów standard, organizator może podjąć decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży biletów, których posiadacze nie będą mogli wejść na parkiet.

  Bilet VIP 400 zł. W cenę pakietu VIP wchodzą: pierwszeństwo wejścia na teren imprezy lub osobne wejście. Nielimitowane whisky, wódka, piwo; catering zimny i ciepły, napoje zimne i ciepłe.

  BIORĄC POD UWAGĘ SYTUACJE Z EUFORIA FESTIVAL 2017, prawdopodobne jest zamknięcie sprzedaży przed rozpoczęciem festiwalu!


  o Hali
  Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu została wybudowana w 2014 roku. Obecnie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych nie tylko w Polsce ale i w Europie.

  Dzięki najwyższym parametrom technicznym niemal od początku stała się organizatorem imprez sportowych na najwyższym szczeblu, ale także lokalnym centrum wydarzeń zarówno rekreacyjnych jak i sportowych.

  W hali swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarze Polskiego Cukru.

  Wkrótce poznamy więcej szczegółów. •  
  © 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Realizacja: niteckiDesign.pl
  Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt