HouseMafia.pl : The house of god
20 Września 2020r
» On-line: 56 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia

 

HouseMafia na facebooku
 
» HouseMafia: Imprezy

Friends Meeting Night 2018 - Dni Ostrowca

Klub: amfiteatr - Ostrowiec Świętokrzyski
Miasto: Ostrowiec
Data imprezy: 15.06.2018
Wstęp: wstęp wolny
Imprezę dodał: MartinEvvent
Po raz kolejny zobaczymy się na Ostrowieckim amfiteatrze.

Wydarzenie, które tworzymy dla was już trzeci raz, tak kochani już 3 edycje za nami, kto nie był niech żałuje a kto ma zamiar się pojawić zapraszamy już dziś.

Warto zobaczyć jak rozwija się miejskie wydarzenie muzyki klubowej i elektronicznej dla mieszkańców miasta Ostrowiec Świętokrzyski za, który odpowiedzialna jest grupa Friends Meeting Events.

Współpraca już drugi rok z jedną z większych marek muzycznych w Polsce czyli "EUFORIA FESTIVALS", jest grupa eventowa odpowiedzialna za największe wydarzenia ostatnimi laty w naszym kraju jeśli chodzi o muzykę elektroniczną i największe pokazy multimedialne i wizualne w kraju.
Line Up:

DJ TONKA (Euforia Bookings)
YOMANDA (Euforia Bookings)
ARISEN FLAME
MATT BUKOVSKI
ONTUNE (Euforia Bookings)
BLUE SILENCE (Euforia Bookings)
ADAM SOBIECH (Force Artist Agency)
TREY VINTER
SANTO MONTE
EXATION


Wydarzenie dzięki współpracy z Miejskim Centrum Kultury i wsparciu pana Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego pana Jarosława Górczyńskiego. 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt