HouseMafia.pl : The house of god
24 Października 2018r
» On-line: 28 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 06.04.16

Euforia Festival nie jest zagrożona absencją PvD

Organizatorzy Euforia Festival poinformowali.że są w stałym kontakcie z mgmt Paul Van Dyk. Została wystosowana również prośba o oficjalne stanowisko mgmt w sprawie lipcowego występu PVD w Polsce.
poniżej treść oświadczenia


"Last night we released a statement that shows until mid June had to be cancelled.
Euforia Festival is not affected as it s scheduled for end of July. We fully expect PvD to be fit to perform at that point."

Tłumacząc z grubsza:"Wczorajszego wieczoru opublikowaliśmy wiadomość o odwołaniu wszystkich występów aż do połowy czerwca.
Zważywszy na to, że impreza zaplanowana jest na koniec lipca, Euforia Festival nie jest zagrożona absencją PvD i w pełni oczekujemy, że występ dojdzie do skutku."

Ze swojej strony możemy dodać, że rehabilitacja przebiega zgodnie z planem, którego częścią, a raczej ewentualnością było odwołanie czerwcowych występów. Odwołanie występów aż do połowy czerwca ma na celu powrót do pełni zdrowia, bez półśrodków.

Z niecierpliwością oczekujemy występu Paul Van Dyk na Euforia Festival 2016. a po tak długiej przerwie, nie możemy spodziewać się niczego innego jak wyjątkowego występu. Dlaczego tak uważamy ? Wiemy z doświadczenia, że dje powracający za konsoletę po pewnej przerwie są zdolni do niesamowitych wyczynów, a głód grania nadaje im niewyobrażalnego rozpędu.

Prosimy o udostępnianie wiadomości, do zobaczenia w lipcu.

Ps. Bilety wciąż do kupienia w Empik, Media Expert oraz na wlotki.pl i ticketpro.pl"


- euforia festival
Więcej info na temat występu w Boszkowie: http://housemafia.pl/impreza,euforia-festival-2016,1104.html

Video z feralnego występu:
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 598
Źródło: HouseMafia

Tagi: Euforia Festival Paul van Dyk
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt