HouseMafia.pl : The house of god
5 Sierpnia 2020r
» On-line: 77 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 27.08.19

Kto stoi za projektem The Harbour of Heaven i dlaczego warto sprawdzić to wydarzenie.

W ostatnim czasie na łamach naszego portalu ruszyliśmy z kampanią promocyjną wydarzenia The Harbour of Heaven. Aby rozwiązać Wasze wątpliwości postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z organizatorem nowego projektu muzycznego który będzie miał swoją premierą 30 listopada w bydgoskiej hali Łuczniczka.


Nasze pytania kierujemy do Artura- Toxic Noiz , który jest dyrektorem muzycznym Destiny & Elite realizującym ten projekt.


Zdjęcie Toxic Noiz z enTrance Bydgoszcz


1. Skąd pomysł i wizja organizacji takiego wydarzenia ?

Destiny & Elite Group to elita doświadczonych osób, od lat działających w branży muzycznej i showbussinesu, scalona w jeden team. W naszym nowatorskim projekcie, w postaci inauguracyjnego eventu, planujemy pokazać część możliwości firmy, dbającej o interesy djów, producentów i artystów w Polsce, którzy w naszym kraju nie mieli możliwości zaistnieć na scenie klubowej. Wielu Polskich producentów, oddając większość tantiem prestiżowym wytwórniom z za zachodniej granicy, nie może poczuć się jak prawdziwie docenieni Artyści. Poprzez projekt Destiny & Elite pragniemy pomóc tym, których muzyczny dorobek powinien reprezentować nasz kraj i dawać im również godną zapłatę w każdej formie, proporcjonalną do ich osiągnięć.
THOH, to nie jest projekt dla zysku, ma on na celu przedstawić możliwości D&E i swoją rangą zapracować na zaufanie rodzimych artystów, pokazując, że nasz Team stawia na prawdziwą integrację z klubowiczami, popartą prawdziwym systemem lojalnościowym.

Pracowałem i pracuje przy największych projektach muzycznych w Polsce i mogę zapewnić Was , że postaram się przygotować wydarzenie na wysokim poziomie.” …Taka oto sugestia złożenia gwarancji z mojej strony, padła podczas realizacji tego wywiadu…z czystym sumieniem podpisuję się pod takim stwierdzeniem, chociaż to sztab ludzi ma decydujący wpływ na powodzenie jakiegokolwiek dużego przedsięwzięcia, ale dobierając ten sztab, postawiłem na najlepszych. Nie sądzę żeby nawet konkurencja, dla której pracowałem przez ostatnie lata, podważyła te słowa.


2. Dlaczego zdecydowaliście się na organizację wydarzenia 30 listopada ?

Nasz pierwszy event zaplanowany został już ponad rok temu. Wydarzenie ma celebrować otwarcie multi przedsięwzięcia, czyli Destiny & Elite GRoup, a imię pomysłodawcy i za razem udziałowca firmy nie stanowiło przypadku w wyborze daty… kto zgadnie jak ma na imię:)? na pewno nie Paweł….


3. Kiedy poznamy kolejne nazwiska Artystów których usłyszymy w Łucznicce ?

W dniu dzisiejszy uchylimy kolejnego rąbka tajemnicy, prezentując kolejny szczebel naszej drabinki Line-upu. Na prośbę wielu klubowiczów, już dziś, przed planowanym czasem, uruchomimy również przedsprzedaż biletów, na naszej stronie festiwalu www.thoh.pl . Wychodząc naprzeciw naszym klubowiczom, zainwestowaliśmy również we własny system sprzedaży online, który gwarantuje dokonanie płatności w wszelkich elektronicznych formach zakupu w całej europie nie dodając żadnych kosztów. Odnośnie ogłoszenia kolejnych nazwisk z zaplanowanego zestawu plejady gwiazd, powiem tylko tyle: ogłosimy niebawem…..jak tylko przestaną się kłócić między sobą, kto ma być pierwszy na plakacie …:)

4. Ilu Artystów łącznie pojawi się na wydarzeniu ? Czy możesz Nam już dzisiaj powiedzieć jakie gatunki muzyczne usłyszymy podczas wydarzenia i jaki będzie stosunek liczbowy podziału na gatunki wśród Artystów.

Nie trudno wyliczyć z ilości znaków zapytania przedstawionych na plakacie, jaka jest docelowa ilość artystów, mogę tylko powiedzieć, że dodatkowo planujemy specjalny MEGAMIX FREE ON STAGE wykonany live przez wirtuozów muzyki klasycznej w asyście światowego Championa turntablizmu DJa Funktion. …plus może jeszcze jedna niespodzianka, ale nie zapeszam 😉 Jak przystało na Andrzejkową noc będzie bardzo hucznie. Time table, który przedstawimy, będzie kwintesencją odpowiedniego stopniowania napięcia w prezentacji kolejnych gatunków muzycznych od house, przez edm, kończąc na uplifting trance. Mogę zapewnić, że na górze naszej naszej drabiny do nieba, znajdą się tylko i wyłącznie gwiazdy największych światowych festiwali, stanowiący wyznacznik jakości w top100dj’s Mag…

5. O której i gdzie będzie można nabyć bilety wstępu na to wydarzenie ?

Start sprzedaży biletów rusza w dniu dzisiejszym (27.08) o godzinie 15:00 za pośrednictwem strony www.thoh.pl . W pierwszej puli biletów znajdzie się 1500 sztuk w cenie 149 zł . Dzisiaj możemy Was zapewnić, że ostatnia pula biletów nie przekroczy 200 zł . Kolejne pule biletów o minimalnie podniesionych cenach wraz ze wzrostem zainteresowania spowodują tylko i wyłącznie podniesienie standardu na Waszą korzyść.

Ze względów technicznych sprzedaż biletów VIP zostanie uruchomiona w późniejszym czasie. Jesteśmy na etapie wyliczenia prawdziwych kosztów stworzenia zupełnie niezależnej i odciętej od reszty publiki strefy z opcją All Inclusive. Nasze założenie jest takie aby wejściówka Vip nie przekroczyła kwoty 550 zł. W przypadku dużego zainteresowania biletami VIP mamy w planach budowę specjalnej, nadbudowanej strefy VIP nad parkietem, vis’a’vis sceny.

Dodatkowo mogę powiedzieć, że w najbliższym czasie będzie możliwa opcja zakupu biletu +, tzn z już wliczonym kateringiem, jeżeli lubicie kurczaki z kentucky, to na pewno nie zawiedziecie się na marce CHICKEN GO! , która obsługiwać będzie imprezę, a ich produkt kładzie na kolana znaną sieciówkę 😉


6. Na Waszym wydarzeniu na facebooku www.facebook.com/events/531630010914527 możemy w opisie doczytać, że planujecie "najnowocześniejszą, innowacyjna scenę 3D FX " . Czy możesz Nam zdradzić czego możemy się spodziewać ? Zobaczymy projekt sceny przed imprezą ?

Grając do końca w otwarte karty, odpowiem, że takiej potęgi światła i dźwięku nie było jeszcze w Łuczniczce. Do tej pory uczestniczyłem bodajże w 8 produkcjach na tym właśnie obiekcie i wiem co już w kwestii technicznej wprawiało w zachwyt klubowiczów. …Teraz przesadzimy! jesteśmy oczywiście w stanie stworzyć wizualizację sceny 1-1 full HD, a nawet opcję z uczestnikami imprezy. Taka opcja odbija się tylko i wyłącznie na kosztach uzyskania, które przecież chcemy zminimalizować. Jestem przekonany, że miłe pozytywne zaskoczenie, będzie kolejnym atutem imprezy, bo odkrywanie wszystkich kart, nie sprzyja późniejszym emocjom, towarzyszącym zaskoczeniu 😉

7. Tworzysz Intra poprzedzające występ dja dla większości Polskich dużych festivali - znajdziesz czas na stworzenie Intr na swoje wydarzenie ? Masz już w głowie pomysł ?

To pytanie nie trzyma poziomu 🙂 Powiem tylko, że już od 2 tygodni pracujemy nad MEGAMIXEM …

8. Na koniec poproszę Ciebie o podanie trzech silnych argumentów dlaczego 30 listopada widzimy się w Bydgoszczy.

Podam jeden: Bo robimy to głównie z pasji a nie głównie dla pieniędzy.
pozdrawiam Toxic NoizStart sprzedaży biletów: 27.08.2019
Bilety dostępne pod linkiem: www.thoh.pl Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 3922
Źródło: HouseMafia

Tagi: The Harbour Of Heaven Bydgoszcz Hala Łuczniczka
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt