HouseMafia.pl : The house of god
29 Marca 2020r
» On-line: 21 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 04.03.20

AIRBEAT ONE ogłasza drugą fazę lineup !

Od 8 lipca do 12 lipca 2020 r. Lotnisko w Neustadt-Glewe powita cię w klimacie „Bella Italia” i ponownie zostanie przekształcone w AIRBEAT ONE na największym festiwalu muzyki elektronicznej w północnych Niemczech!
Światowa elita DJ-ów spotyka się w Mecklenburg-West Pomerania już po raz 19. A skład pierwszego etapu już wstrząsnął ścianami potężnego Koloseum w Rzymie siedmioma aktami z pierwszej dziesiątki DJ-Mag Top 100. Kolejni Artyści zostają ujawnieni podczas drugiej odsłony line up.

Przede wszystkim niemiecki DJ-bohater par excellence: Robin Schulz. Po kilku latach mężczyzna z Osnabrück wraz ze znajomymi wraca na festiwal AIRBEAT ONE i pojawi się na scenie Terminalu. Lost Frequencies i Fedde Le Grand to dwa kolejne z 100 najlepszych DJ-ów przybywających do terminalu. EDX, Krewella, Nora En Pure, Sam Feldt i niemieccy startujący Lari Luke i Younotus uzupełniają na tym etapie skład drugiej fazy lineup.

AIRBEAT ONE Mainstage jest co roku wizytówką tego festivalu. Scena co roku zaprojektowana jest wedługo motywu przewodniego i obsadzona największymi gwiazdami sceny muzyki elektronicznej. Pierwsza faza lineup na 2020 r. przedstawiła już takie nazwiska jak Armin van Buuren, Afrojack, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mi-ke, Don Diablo, KSHMR, Marshmello, Martin Solveig, Neelix, Steve Aoki, Salvatore Ganacci, Timmy Trumpet, Vini Vici, W&W, Yellow Claw and 3 Are Legend. Bassjackers i Will Sparks są dodani do drugiej fazy składu Artystów.

Q-Dance zaprezentuje się w 2020 roku na Gladiator Stage w Neustadt-Glewe. Plejada gladiatorów DJ jest na to gotowa, prowadzona przez czterech 100 najlepszych DJ-ów Angerfist, Headhunterz, Sub Zero Project i Warface. Ikony Hardstyle, takie jak Adaro, Adrenalize, Atmozfears, Audiotricz, Brennan Heart, Coone, Dead-ly Guns, Deetox, D-Sturb, Frequencerz, MC DL, Noisecontrollers, Dr. Peacock, Psyko Punkz, Radical Redemp -ion, Ran-D, Rejecta, Sefa, Sound Rush i Wildstylez kończą fazę 2. Zgodnie z motywem Włoch, nie może zabraknąć włoskiego centuriona hardstyle Zatox.

Fani Goa i Psy Trance mogą znów zagubić się w marzeniach na kolorowym Second Stage. Fabio Fusco, Omiki i Phaxe uzupełniają Ace Venturę, Aly & Fila, Astrix, Captain Hook, Liquid Soul, Morten Granau i Sander van Doorn przedstawiają Purple Haze dla drugiej fazy lineup.

Nie zapominajmy o nowym obszarze techno na festiwalu AIRBEAT ONE: Boris Brejcha poprowadzi Arena Arena ze swoją „poważną marką” już w czwartek. W piątek i sobotę Elrow poprowadzi scenę i zaprezentuje pierwsze niesamowite występy z Charlotte De Witte i CamelPhat.

Po zakończeniu drugiej fazy składu wybrano ponad 75 artystów. 24 z nich znajduje się spośród obecnych DJ Mag Top 100 najlepszych DJ-ów na świecie, a siedmiu z nich to artyści z pierwszej dziesiątki. Ponad 30 000 biletów zostało sprzedanych sześć miesięcy przed otwarciem bram. Main Camping 1 i VIP Camping już dawno zostały wyprzedane !

Bilety na AIRBEAT ONE Festival 2020 są dostępne na stronie bilety.airbeat-one.de „3-dniowy bilet regularny - cały weekend” w fazie przedsprzedażowej kosztuje obecnie 129,99 € plus opłaty. „3-dniowy pełny weekendowy karnet VIP” jest nadal dostępny z wcześniejszym poziomem rezerwacji I za 199,99 euro plus opłaty. Bilety dzienne są dostępne za 59,99 euro plus opłaty. Jeśli planujesz wypad na Camping to musisz pamiętać o szybszej rezerwacji. Main Camping 2 (59,99 euro plus opłaty) i Nord Camping 2 (49,99 euro plus opłaty) są nadal dostępne.

AIRBEAT ONE 2020
Line Up Phase 2

Mainstage:
3 Are Legend
Afrojack
Armin van Buuren
Bassjackers
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
KSHMR
Marshmello
Martin Solveig
Neelix
Salvatore Ganacci
Steve Aoki
Timmy Trumpet
Vini Vici
W&W
Will Sparks
Yellow Claw

Terminal Stage:
Alle Farben
EDX
Fedde Le Grand
Gestört aber GeiL
Krewella
Lexy & K-Paul
Lost Frequencies
Ofenbach
Lari Luke
Nora En Pure
Netsky
Robin Schulz
Sam Feldt
Younotus


Q-Dance Stage:
Adaro
Adrenalize
Angerfist
Atmozfears
Audiotricz
Brennan Heart
Coone
Deadly Guns
Deetox
Dr. Peacock
D-Sturb
Frequencerz
Headhunterz
MC DL
Noisecontrollers
Psyko Punkz
Radical Redemption
Ran-D
Rejecta
Sefa
Sound Rush
Sub Zero Project
Warface
Wildstylez
Zatox

Arena Stage:
fckng serious brand (Donnerstag):
Ann Clue
Boris Brejcha
Deniz Bul
Theydream
elrow (Freitag + Samstag):
Camelphat
Charlotte De Witte

Second Stage:
Ace Ventura
Aly & Fila
animato
Astrix
Captain Hook
Fabio Fusco
Liquid Soul
Morten Granau
Omiki
Phaxe
Sander van Doorn presents Purple Haze Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 217
Źródło: HouseMafia

Tagi: AIRBEAT ONE druga faza lineup
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt