HouseMafia.pl : The house of god
15 Sierpnia 2018r
» On-line: 41 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 12.10.17

Back & Forth 3.0 – info ogranizacyjne.

Życie nie lubi stagnacji, a to co robimy, to całe nasze życie.
Już najbliższą sobotę ruszymy na podbój nowego terytorium. Świadomość Waszej obecności dodaje nam skrzydeł, a Wasze liczne przybycie dodaje nam skrzydeł. Dziękujemy za to, że jesteście z nami.

Ci z Was, którzy częściej bywają na naszych eventach wiedzą, że wyciągamy wnioski i zawsze robimy wszystko, żebyście każdą kolejną edycję mogli zaliczyć do jak najbardziej udanych, bo to Wam tej nocy ma być najlepiej!
Teraz kika najważniejszych informacji.

WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 19, festiwal potrwa do godziny 6.Kasa 1 będzie przeznaczona dla osób chcących kupić bilet, cena biletu w dniu imprezy 100 zł. Kasa nr 2 to akredytacje oraz listy konkursowe.
Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić kamer, aparatów profesjonalnych i półprofesjonalnych bez akredytacji.

Wejście będzie podzielone na dwie strefy: bilety standard i bilety VIP.
Szatnia VIP posiada swoją osobną szatnię na strefie, toaletę oraz wydzieloną strefę na trybunach.

Trybuny oraz wstęp na płytę

Na trybuny można dostać się jedynie z poziomu +1 (przez ruchome schody).

Wstęp na płytę (parkiet) jedynie z poziomu 0 – hol główny. Z trybun nie można przedostać się na płytę.

Zakaz wstępu na płytę z piwem oraz jedzeniem.

Na teren imprezy można wnosić kamery go pro, selfie stick, aparaty kompaktowe.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.
Przy wejściu na teren imprezy hostessy będą dystrybuowały książeczki informacyjne, które będą zawierały takie informacje jak mapka, Time-Table oraz nazwisko kolejnego gościa Tranceformations 2018.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię. Szatnia będzie również dostępna na poziomie +1, gdzie możecie dostać się ruchomymi schodami. Po drodze do szatni na poziomie +1 traficie na ściankę do zdjęć.

Szatnia płatna: 5 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby. Stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby, wianki, gadżety LED będzie znajdowało się przy szatni na poziomie 0.

STREFA GASTRONOMICZNA

Przed wejściem głównym będzie znajdowała się strefa gastronomiczna: food trucki, papierosy i piwo. Tam także będzie znajdowała się palarnia. Teren palarni będzie zadaszony. Również w holu głównym będzie znajdowała się część gastronomii, hot dog, zapiekanka, nachos itd.

MINI VIP

Podobnie jak w przypadku Tranceformations, w hali będzie wydzielona strefa mini vip. Dostęp do strefy mini vip kosztuje 50 zł i jest w pełni do wykorzystania w barze. Przy zakupie przepustki mini vip otrzymujecie opaskę oraz żetony, które wymieniacie na drinki oraz napoje. Po wykorzystaniu żetonów, można dokupić dowolną ilość w kasie mini vip, która będzie znajdowała się przy wejściu na strefę.

Strefa mini vip będzie znajdowała się po lewej stronie sceny (lewa ręka dja).

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

BILETY

Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE.

W piątek zamyka się internetowa sprzedaż biletów. Cena biletów w kasie to 100 zł.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie biletów, prosimy kontaktować się z dystrybutorem u którego zakupiliście bilety.

UWAGA!!! Zalecamy kupno biletów tylko z oficjalnych źródeł, ponieważ przy okazji każdego eventu spotykamy się z próbami kserowania lub podrabiania biletów.

PARKING

Przed halą znajduje się spory parking na poziomie 0 oraz parking podziemny.

TIME-TABLEMeet & Greet Giuseppe Ottaviani oraz Orjan Nilsen odbędzie się na 30 minut przed ich setami. Zwycięzców konkursów prosimy o przybycie pod windę na poziomie +1 w wyznaczonym czasie.


Czas przypomnieć sobie ulubione układy taneczne, odkurzyć imprezowe zbroje, bo w ten weekend zapiszemy w naszych głowach kolejne wspaniałe wspomnienia.

Życzymy wszystkim szczęśliwej podróży w obie strony. Niech przez ten weekend towarzyszą nam same pozytywne emocje; miłość do muzyki, przyjaźń oraz radość. Życie mamy jedno, korzystajmy z niego i szanujmy je, bo przed nami kolejne lata, które przyniosą nam niezapomniane chwile.

więcej info o imprezie:
www.housemafia.pl/event,back-forth-3-0,1231.htmll Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 430
Źródło: HouseMafia

Tagi: Euforia festivals
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt