HouseMafia.pl : The house of god
23 Lutego 2019r
» On-line: 31 / 1 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 14.07.16

Bilety w Kasach na Sunrise Festival 2016

Jednym z najczęściej poruszanych tematów w ostatnim czasie na portalach społecznościowych i forach muzycznych jest możliwość zakupu biletów na Sunrise Festival 2016
Pytamy organizatora

Postanowiliśmy zapytać u źródła jak będzie wyglądała możliwość zakupu biletów na imprezę. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że organizatorzy nie gwarantują możliwości zakupu biletu na sobotę i niedzielę w kasach amfiteatru w Kołobrzegu.

Słowa te można tłumaczyć, że zapowiada się duży wyścig na zasadzie kto pierwszy ten lepszy po ostatnie sztuki.
W sprzedaży internetowej są nadal dostępne bilety na piątkową imprezę. Sprzedaż internetowa potrwa do 18 lipca 2016 roku do godziny 16.00. Sprzedaż biletów wstępu w kasach Obiektu oraz odbiór biletów wstępu zakupionych w Serwisie rozpoczyna się od wtorku 19 lipca 2016 roku do niedzieli 24 lipca 2016 roku. Sprzedaż biletów w kasach następuje wg dostępności oraz do wyczerpania zapasów.

Ceny biletów:

Ceny biletów wstępu dostępnych w kasach na terenie Obiektu (z zależności od ilości dostępnych po przedsprzedaży):

 • PIĄTEK 22 lipca – 250 zł/za bilet
 • SOBOTA 23 lipca – 300 zł/za bilet
 • NIEDZIELA 24 lipca – 150 zł/za bilet

  Godziny otwarcia kas biletowych Obiektu:
 • w dniach 19-21 lipca 2016 roku – od godziny 12.00 do godziny 18.00,
 • w dniach 22-23 lipca 2016 roku – od godziny 12.00 do godziny 24.00,
 • w dniu 24 lipca 2016 roku – od godziny 16.00 do godziny 24.00.  Regulamin

  Organizatorzy przypominają również regulamin dotyczący biletów wstępu na festival.

  "Zakazane jest rozporządzenie biletem na rzecz osób trzecich, zarówno odpłatne jak i nieodpłatne, w szczególności odsprzedaż Biletów na aukcjach, licytacjach lub prowadzona w jakikolwiek inny sposób wskazujący na zarobkowy charakter takiej odsprzedaży.

  Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności Biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne, chyba że Organizator wyrazi na to uprzednią zgodę.

  Bilety nabyte z innych źródeł niż określone w niniejszym paragrafie nie będą uwzględnianie a osoby nimi się posługujące nie zostaną wpuszczone na teren Festiwalu."

 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 4900
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Sunrise Festival 2016 Bilety karnety
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Realizacja: niteckiDesign.pl
  Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt