HouseMafia.pl : The house of god
4 Grudnia 2020r
» On-line: 53 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 24.04.20

Dreamstate Europe - co aktulanie wiemy.

Mariusz Rój który jest odpowiedzialny za ściągnięcie i opiękę nad marką Dreamstate w Polsce w krótkiej video relacji która odbyła się 18 kwietnia odpowiedział podczas chat na pytania związane z europejską edycją Dreamstate.
Postanowiliśmy wyszczególnić kluczowe informacje które zostały poruszone podczas video transmisji.

Mariusz poinformował, że szczegółowe informacje zostaną opublikowane na dniach po konsultacji z amerykańską agencją INSOMNIAC która jest właścicielem projektu. W komunikacie mają znaleźć się szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów jak i możliwości zachowania biletów na najbliższą planowaną edycję.

Wszystkie zakupione wejściówki zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. W przypadku jeśli tegoroczna impreza nie dojdzie do skutku bilety zachowają ważność na planowaną kwietniową edycję w 2021 roku. Mariusz poinformował, że dla wszystkich osób które będą chciały dokonać zwrotu z różnych powodów, w ciągu najbliższych dni w oficjalnym komunikacie zostanie przedstawiony proces zwrotu zakupionych wejściówek.

Organizatorzy wspólnie z Insomniac pracują nad możliwym najlepszym rozwiązaniem bieżącej sytuacji i znalezieniu terminu który w stu procentach będzie dla Was bezpieczny.

Promotor oznajmił o planach na przyszłe edycje Dreamstate Europe w Polsce dodając info, że poziom każdej kolejnej imprezy ma być wyższy od poprzedniej. Organizatorzy chcą pozostania projektu w Polsce. Kolejna edycja w 2021 ponownie ma zostać zorganizowana w kwietniowym terminie.

Podczas transmisji padło zapytanie o zachowanie line-up na nową datę. W krótkiej odpowiedzi usłyszeliśmy podtrzymanie tegorocznego składu jak również deklarację, że projekt Menno ponownie odbędzie się dzień przed Dreamstate Europe. Rój dał znać, że projekt Dreamstate jest tak duży, że wielu Artystów odzywa się do niego z zapytaniem o możliwość zagrania na kolejnym wydarzeniu. Niestety Mariusz nie zdradził którzy Artyści chcieliby wystąpić przed Polską publicznością.

Jednym z pytań które padło podczas transmisji było zapytanie o możliwość ściągnięcia do Polski projektu "HOLO" . W krótkiej odpowiedzi usłyszeliśmy , że takie rozmowy były prowadzone ale aktualnie nie ma takiej możliwości.


Link do video relacji na żywo
https://www.facebook.com/MariuszRoj/videos/3036380436405760


Ciekawostka

Kilka dni temu oficjalne wydarzenie Dreamstate na facebook zmieniło datowanie na 16 września 2020. Na oficjalną datę musimy poczekać.


 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1178
Źródło: HouseMafia

Tagi: Dreamstate Europe Dreamstate wywiad Mariusz Rój promotor Europe trance trancefamily
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt