HouseMafia.pl : The house of god
27 Września 2021r
» On-line: 60 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 03.02.21

Holandia: Festivale muzyczne od 1 lipca 2021 !

Jeszcze kilka dni temu nie wielu z Was wierzyło, że w tym roku jakikolwiek festival dojdzie do skutku. Holenderski rząd poinformował, że wyraża zgodę na duże wydarzenia od 1 lipca 2021 !
Z uwagi na to, że do lipca jeszcze sporo czasu sytuacja może ulec zmianie. Jeśli festiwale nadal zostaną odwołane z powodu zmieniających się okoliczności Covvid, organizatorzy prawdopodobnie otrzymają rekompensatę za koszty. Organizatorzy przygotowali specjalne pule biletów bez ryzyka, że festiwal może się nie odbyć. Festiwale w Holandii wyprzedają się obecnie w rekordowym tempie z powodu nowego oświadczenia rządu.


Źródło: liquicity festival
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1850
Źródło: HouseMafia

Tagi: liquicity
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt