HouseMafia.pl : The house of god
23 Lutego 2019r
» On-line: 32 / 1 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 06.02.18

Info logistyczne tranceformations 2018 !

Tranceowe święto nadchodzi wielkimi krokami. Ekscytacja miesza się ze stresem, ruszyło wielkie odliczanie. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne.
Start imprezy i otwarcie bram godzina 18.30 Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 6 rano.

Bilety elektroniczne muszą zostać okazane w formie fizycznej (wydruk), forma elektroniczna nie jest dopuszczalna. Nie jest wymagany wydruk kolorowy, prosimy zadbać o czytelność kodu kreskowego.

Wstęp na teren imprezy przez cały czas trwania imprezy, podobnie jak kasa biletowa.

Wchodząc na teren imprezy wyrażacie zgodę na utrwalenie oraz wykorzystanie wizerunku.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

Na terenie imprezy będzie znajdowała się strefa gastronomiczna z jedzeniem, napojami oraz piwem do 3.5 % w kuluarach.

Na terenie imprezy będzie znajdowała się strefa Chillout by Somersby, w której znajdziecie m.in wygodne leżaki.

Mocniejsze alkohole będą dostępne po wykupieniu przepustki do strefy MINI VIP. Wykupując przepustkę MINI VIP otrzymujecie żetony, które w strefie MINI VIP wymieniacie na drinki z whisky, wódki oraz piwo w puszce i napoje. Jedna przepustka dla jednej osoby, jednorazowy koszt 50 zł (w 100% do wykorzystania w barze). Istnieje możliwość doładowywania przepustki MINI VIP poprzez dokupienie dodatkowych żetonów. Ceny alkoholi w strefie MINI VIP:

Ballantines– 15 zł
Jack Daniels – 20 zł
wódka – 10 zł
piwo w puszce – 10 zł
Każdy żeton ma wartość 5 zł. Żetony nie podlegają zwrotowi.

UWAGA!!! Ograniczona ilość przepustek MINI VIP!

Na terenie imprezy będzie znajdowała się płatna szatnia, 5 zł to koszt jednej sztuki garderoby/plecak/torebka. Tylko jedna sztuka garderoby na jednym wieszaku (numerku).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni. Zdarzały się w przeszłości pojedyncze przypadki zagubienia
żetonów, co skutkowało wydaniem garderoby znalazcy żetonu.Na płycie imprezy będą wydzielone boczne trybuny, na których będzie można spożywać piwo niskoprocentowe. Z piwem niskoprocentowym będzie można poruszać się po całych kuluarach.

Na terenie imprezy obowiązuje zakaz palenia, palarnia znajduje się na zewnątrz wnęki B

Bilety VIP wchodzą osobnym wejściem – prosimy zwracać uwagę na oznaczenia szatni oraz drogi do strefy VIP.

Listy konkursowe zgłaszają się do kasy.

Fotografowie oraz inne osoby akredytowane odbierają akredytacje przy wejściu VIP.

W dniu imprezy będzie czynna kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety w cenie 140 zł. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Wyjście z hali oznacza konieczność zakupu kolejnego biletu.

Przedsprzedaż kończy się w czwartek o godzinie 20.

Na teren imprezy nie można wnosić swojej żywności oraz napojów.

Tylko osoby posiadające akredytację mogą wejść na teren imprezy z profesjonalnym i półprofesjonalnym aparatem.

Na terenie imprezy będzie znajdował się punkt sprzedaży gadżetów: koszulki, smyczki, opaski, świecące bransoletki, czapki itp

UWAGA !!! Nauczeni doświadczeniami z lat poprzednich, odradzamy kupowania biletów od osób trzecich. Systematycznie natrafiamy na próby wielokrotnej sprzedaży biletów oraz ich podrabiania.

Zapraszamy wszystkich na piątkowe Pre-Party, które odbędzie się w hali Stulecia. Wstęp na to wydarzenie jest płatny, cena biletu 25 zł. Podczas Pre-Party rozdamy zaproszenia VIP oraz gadżety.

Podczas imprezy będą czynne bary z wysokoprocentowym alkoholem.

Wejście na Pre-Party będzie odbywają się rotundą między wejściami B8 i B6. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy.

Otwarcie
bram o 21.00.
Time-Table Pre-Party:

21.30 – 22.30 Delly
22.30-00 Blue Silence
00-01.30 onTune
01.30-03 Jackob Rocksonn b2b Jackob Roenald
03-04 Alex

Magia Tranceformations opanowuje nie tylko Polskę, ale i kilka innych europejskich krajów: Wielka Brytania, Ukraina, Niemcy, Czechy, Białoruś,
Bułgaria – z tych krajów wybierają się do nas klubowicze.

Już dziś możemy powiedzieć, że Tranceformations 2018 będzie rekordowe pod wieloma względami. Zauważalny będzie zarówno wzrost frekwencyjny jak techniczny. a my już nie możemy się doczekać, żeby pokazać Wam co dla Was przygotowaliśmy.

Main Stage 18.45-06.00. Scenę główną otworzy Peter Feel, zwycięzca konkursu djskiego. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 437
Źródło: HouseMafia

Tagi: informacje logistyczne tranceformations tranceformations
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt