HouseMafia.pl : The house of god
31 Maja 2020r
» On-line: 50 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 04.07.19

Info organizacyjne Euforia festival 2019

Czas odpowiedzieć na wiele nurtujących Was pytań przed kolejną edycją Euforia Festival.
WEJŚCIE NA TEREN IMPREZYBramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 18.30, pierwszy dj na scenie pojawi się o godzinie 18.45, festiwal potrwa do godziny 6.

Będą czynne 2 wejścia. Jedno dobrze wszystkim znane-przy wędzarni ryb, tam także będzie znajdowała się kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety, bądź odebrać wejściówki z list konkursowych oraz akredytacje. Drugie wejście będzie znajdowało się u szczytu budynku (wjazd na parking hotelu).

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych i półprofesjonalnych aparatów oraz kamer, obostrzenia nie dotyczą osób akredytowanych.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY


Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 5 zł każda sztuka garderoby, 10 zł plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby.

Nieopodal szatni będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby itp.

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

BILETY


Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy. Bilety elektroniczne będą honorowane tylko w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy!

Bilety można nabyć na www.euforia.wlotki.pl oraz w salonach Media Markt. Od piątku bilety dostępne w hotelu Sułkowski.

Sprzedaż internetowa oraz w salonach Media Markt potrwa do piątku do godziny 20.00. W piątek i sobotę bilety do nabycia w hotelu Sułkowski oraz w kasie festiwalu w cenie 140 zł

TIME-TABLE

DOJAZD/PARKINGINa przeciwko terenu festiwalu znajdują się dwa duże parkingi. Parkingi nie są obsługiwane przez organizatorów festiwalu, Euforia Festivals zobowiązał się jedynie do przygotowania informacji na temat parkingów.

Do Boszkowa dojechać można m.in. PKP, którego rozkład z Leszna jest bardzo dogodny.

Właściciele taksówek zapowiadają swoją obecność w Boszkowie podczas festiwalu. Orientacyjna cena dojazdu z taksówką z Leszna to 90 zł.
Przypominamy, iż impreza będzie 3dniowa.

Before Party w Klub Na Fali.AFTER PARTY – Niedziela


After Party odbędzie się na polanie oddalonej o ok 200 m od terenu festiwalu, vis a vis parkingu. Wstęp darmowy.Do zobaczenia na 15 edycji Euforia Festival! Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 537
Źródło: HouseMafia

Tagi: euforia
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt