HouseMafia.pl : The house of god
23 Czerwca 2018r
» On-line: 44 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 12.08.17

Informacje logistyczne Electrocity Festival 2017

Tegoroczny line-up jest esencją tego, co budowane było przez ostatnie 12 lat! Na 4 scenach zagra ponad 40 DJ-ów z całego świata, a wśród nich będą miedzy innymi:

Dubfire, Paul Van Dyk, 2manydjs, Gorgon City, Emma Hewitt, Alex M.O.R.P.H., Tom Novy, Oliver Huntemann czy Carlo Lio. To już ostatni raz kiedy spotykamy się w Lubiążu, aby celebrować 10., jubileuszową edycję Electrocity Festival!


MAPKA SYTUACYJNA

Podobnie jak w latach poprzednich (oprócz dziewiątej edycji) wejście na teren festiwalu nie zmienia się. W tym roku zamykamy się całkowicie na terenie klasztoru, a główne wejścia będą usytuowane na głównej ścianie budynku. Podążając drogą do klasztoru dojdziecie do kas i bramek (zwykłe oraz VIP) , które będą usytuowane w tych samych miejscach, gdzie zawsze. W tym miejscu ustawione zostaną również mobilne biura, gdzie będzie można odebrać akredytacje oraz bilety konkursowe). Bramy klasztoru zostaną otwarte o godzinie 16.50. Wszystkie istotne informacje zawarte są na mapce poniżej.BILETY

Honorujemy każdy format biletu, który zakupiliście. Obojętnie czy będzie wydrukowany, czy pokazany na urządzeniu mobilnym.

W dalszym ciągu dostępne są bilety na Wlotki.pl, które można nabyć do niedzieli 13.08. do godziny 22:00!

http://wlotki.pl/bilety/impreza/227392/electrocity-2017-ostatni-rozdzial.htm?ref=ftbimp

Cena:
 • 149 zł/ bilet standard
 • 139zł/ szt. w czteropaku
 • 800 zł/ Royal VIP

  Bilety będą również dostępne w kasach, w dniu festiwalu od godziny 15.00 do rana, w wyższej cenie.

  W cenie biletu Royal VIP zawiera się:
 • nielimitowane posiłki z bogatego menu (kuchnie świata),
 • nielimitowane alkohole (piwo oraz alkohole wysokoprocentowe),
 • osobne wejście,
 • osobna bezpłatna szatnia,
 • osobny bezpłatny parking,
 • wydzielona strefa ze stolikami, w której odpoczniecie i swobodnie porozmawiacie z przyjaciółmi,
 • możliwość osobistego spotkania artystów, którzy również będą przebywać w tej strefie.

  DARMOWE DOJAZDY I BAZA NOCLEGOWA

  Podobnie jak w latach poprzednich organizator zadbał o bezpłatne autobusowe dojazdy ze stacji PKP oraz o bazę hotelową. W artykule zawarty jest szczegółowy rozkład jazdy pociągów oraz autobusów oraz informacje o możliwości rezerwacji pokoju w 4* Hotelu Gwarna w Legnicy.

  STREFA GASTRONOMICZNA

  Na terenie imprezy będą rozmieszczone strefy, w których będziecie mogli nabyć zimne napoje, ciepły catering, piwo, nisko procentowe drinki i napoje energetyczne.
  Na terenie imprezy obowiązuje płatność gotówką.

  PARKING

  Do dyspozycji mamy kilka miejsc, gdzie będziecie mogli pozostawić swoje samochody. Będą to miejsca wokół klasztoru, oraz w niedalekiej odległości od niego. Na mapce poniżej przedstawiamy ceny, które będą obowiązywały w danej strefie parkingowej. Parkingi będą dozorowane przez cały czas trwania festiwalu. Parking w strefie C będzie się znajdować w miejscu, gdzie było pole namiotowe podczas dziewiątej edycji festiwalu. Logo festiwalu na mapce oznacza miejsc, gdzie jest usytuowany.
  Przez 3 lata czekaliśmy na tę magiczną datę 14.08., która dla wielu wpisała się na stałe w kalendarz letnich festiwali. To właśnie trzy lata temu zapisaliśmy ostatnią kartkę w księdze Elektrycznego Miasta, a już za kilka dni znów spotkamy się w tym magicznym miejscu, aby zamknąć „Ostatni Rozdział”.

  Czekamy na Was z utęsknieniem!
  Czekamy na stałych bywalców oraz na tych, którzy tylko słyszeli o Electrocity Festival,
  ale nie mieli okazji w nim uczestniczyć.
  Do zobaczenia na miejscu!

 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 731
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Electrocity Lubiąż informacje organizacyjne
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Realizacja: niteckiDesign.pl
  Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt