HouseMafia.pl : The house of god
16 Czerwca 2019r
» On-line: 19 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 13.08.18

Informacje logistyczne Electronic Family

Electronic Family Poland po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 14 sierpnia 2018 roku! Wydarzenie organizowane będzie na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze, a jej organizatorami są agencje TME EVENTS oraz ADLA EVENTS.  Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Electronic Family Poland!

18:00 ‐ OTWARCIE BRAM

TIME-TABLE MAIN STAGE
18:15 ‐ 18:45 Maciej Wowk
18:45 ‐ 19:35 Eric Senn
19:35 ‐ 20:25 Tiddey
20:25 ‐ 21:40 Orjan Nilsen
21:40 ‐ 23:10 Purple Haze
23:10 ‐ 00:30 Gareth Emery
00:30 ‐ 01:50 ATB
01:50 ‐ 03:10 Bryan Kearney
03:10 ‐ 04:00 UCast 

04:00 – ZAKOŃCZENIE IMPREZY
 
Mapka znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią. 

BILETY:
Bilety będą dostępne w dniu imprezy w kasach od godziny 14:00 do zakończenia imprezy. Do godziny 16:00 będzie można zakupić bilety online poprzez stronę www.electronicfamily.pl.

Bilet standard: 130 zł,
Special tickets: 260 zł,

Bilet VIP: 600 zł.

___________
Ważne informacje organizacyjne:


OTWARCIE BRAM:
- 18:00 wszystkie wejścia!
UWAGA! Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem. Wejście nazywać się będzie MEDIA.

APARATY I KAMERY: 
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków. Można natomiast wnieść powerbank. 

MERCHANDISE: 
Na terenie festiwalu znajdować się będą oficjalne sklepy, gdzie będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety Electronic Family Poland typu koszulki, czapeczki i inne.

SZATNIE:
18:00 otwarcie szatni. Szatanie znajdują się tuż po wejściu teren festiwalu. 
Szatnie są płatne 5 zł.

TOALETY:
Na terenie imprezy masowej znajdują się toalety, które będą bezpłatne. Droga do toalet będzie oznaczona, a w razie problemów pytajcie obsługi. 

DEPOZYTY:
Depozyty znajdować się będą tuż przed wejściem głównym. Będą one płatne 20 zł za każdą pozostawioną rzecz i oznakowane.  

WIEK:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat rocznikowo, a to oznacza, że jeśli dana osoba obchodzi osiemnaste urodziny 31 grudnia 2018 roku może pojawić się na imprezie!

CATERING:
Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody i przekąski.

UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZA POMOCĄ GOTÓWKI. Kilka stanowisk będzie uzbrojonych w terminale, a więc będzie można płacić kartą. 

PALARNIE:
Będziemy znajdować na otwartej przestrzeni, ale szanujmy osoby niepalące oraz podłoże stadionu. 

PARKINGI: 
W pobliżu stadionu znajduję się jeden, duży parking przy ulicy Wrocławskiej 69. Parking jest bezpłatny.  Ilość ograniczona. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za parking.

TRANSPORT:
Z dworca głównego będą kursować autobusy, które będą oznaczone. Więcej informacji wkrótce.

Bis Taxi Zielona Góra oficjalną taksówką Electronic Family! Wraz z agencją muzyczną TME serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion przy W69.
Każdy zamawiając taksówkę w dniu imprezy na hasło TME jedzie najtańszą Taxi z dodatkowym rabatem w wysokości 10 procent.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na teren imprezy za darmo wraz z opiekunem, który posiada bilet wstępu. 

LEKI I ZAPLECZE MEDYCZNE:
Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy leki czy np. pompy insulinowe. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.
Na terenie imprezy znajdować się będą punkty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych. 
UWAGA! Zgodnie z regulaminem, osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren Stadionu Żużlowego w Zielonej Górze! 

APLIKACJA WOOV!
Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Electronic Family Poland. Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie użyta po raz drugi na polskim evencie (pierwszy przypadek to ASOT 850 w Gliwicach)!
Aplikację na system android oraz IOS pobierzecie pod tym linkiem: 
-> woov.com/SunwavesFestival

_____________________ Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 866
Źródło: HouseMafia

Tagi: ATB Electronic Family informacje logistyczne,
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt