HouseMafia.pl : The house of god
23 Października 2019r
» On-line: 37 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 18.06.19

Informacje logistyczne Instytut festival 2019

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje związane z festiwalem, prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi.
Dojazd autobusem z przystanku Warszawa Młociny 03 możliwy jest co godzina od 18:00 do 23:00 w piątek i w sobotę.Dojazd z taxi EcoCar tel ☎123456789.
#INSTYTUTIMHERE – po przybyciu oznaczajcie zdjęcia naszym hashtagiem. Pokażmy wszystkim gdzie spędzamy otwarcie wakacji!Kwatery/Biwak – osoby, które zarejestrowały się na kwatery czy biwak zapraszamy w piątek od godziny 9:00 (wejście po prawej stronie wejścia głównego). Możecie zabrać przedmioty, które umilą Wam przestrzeń w kwaterach. Warto wziąć 🧰🖼🧸🛌karimaty, materace, siedziska, śpiworki, poduszki, lampki bezprzewodowe, powerbanki, baterie itp.. Osoby na biwak- namiot. Osoby do kwater-koniecnzie własne kłódki.🔐 Więcej w regulaminie zakwaterowania.

Wstęp od godz. 21:00, w momencie startu pierwszej sceny.Tak jak podczas pierwszej edycji Instytut Festival o przestrzeń artystyczną zadbają nieocenieni Artyści Sztuk Wizualnych. Przez cały czas trwania wydarzenia będziecie mieć możliwość spotykania się ze sztuką na każdym kroku. Zachęcamy Was do zaglądania w zakamarki Garnizonu Modlin.

Sklep - w instytutowym sklepie na terenie imprezy nabyć będzie można m.in.: koszulki, plecaki, ekokubki, smyczki, opaski silikonowe, koce termiczne, pelerynki itp..

Żetony obowiązująca waluta na terenie miasteczka festiwalowego. Zachęcamy do kierowania się do punktu z żetonami od razu po przybyciu (patrz mapka).

Ekokubki staramy się korzystać z kubków wielorazowych. Każdy z Was może albo zakupić taki ekokubek, albo wypożyczyć go za kaucją.

Strefa gastro i barowa zapewni Wam szeroki wybór smakołyków i napojów. :P Foodtrucki jakie będą z nami tym razem to: Las Veges , Foodtruck Elcamino, Garnizon i inne


Pogoda - jak obiecaliśmy, będą pioruny! :P Choć mamy nadzieję, że nie te z nieba, tylko te z siły instytutowej energii, to przygotujcie się na każdą ewentualność i obserwujcie pogodę razem z nami.

Komary – zabierzcie ze sobą środki na odstraszanie komarów, pojawiają się w tej przestrzeni zwłaszcza wieczorami.

BILETY - zachowajcie ostrożność w przypadku chęci zakupu biletów z drugiej ręki. Istnieje ryzyko zakupienia biletu fałszywego bądź skopiowanego, który nie zagwarantuje Wam wejścia na teren imprezy. Jedynymi autoryzowanymi punktami sprzedaży biletów są: BILETOMAT.pl, Resident Advisor oraz Festicket.

 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 176
Źródło: HouseMafia

Tagi: Instytut festival Instytut festival Modlin
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2019 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt