HouseMafia.pl : The house of god
12 Sierpnia 2022r
» On-line: 28 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 28.06.22

Informacje organizacyjne Euforia festivals 2022

Garść informacji na temat Euforia Festivals 2022.
WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 18:00, pierwszy dj na scenie pojawi się o godzinie 18.00 estiwal potrwa do godziny 5:10.

Wejście na teren festiwalu będzie odbywało się tradycyjnie przy wędzarni ryb, tam także będzie znajdowała się kasa, w której będziecie mogli zakupić bilety, bądź odebrać wejściówki z list konkursowych oraz akredytacje.

Osoby niepełnoletnie (minimalny wymagany wiek to 16 lat), wstęp na teren imprezy z pełnoletnim opiekunem.
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych i półprofesjonalnych aparatów oraz kamer, obostrzenia nie dotyczą osób akredytowanych.

Na teren imprezy nie można wnosić własnego jedzenia oraz napojów.

SZATNIA/DEPOZYT/GADŻETY

Po wejściu na teren imprezy, od razu trafiacie na szatnię, która będzie usytuowana obok sceny. Szatnia płatna: 2 bony, każda sztuka garderoby 2 bony, plecak/torba/torebka. Każda sztuka garderoby/torby odwieszana jest na osobny numerek. Ma to na celu uniknięcie nieporozumień – jeden numerek, jedna sztuka garderoby.

Nieopodal szatni będzie znajdowało się stanowisko z gadżetami, min. koszulki, opaski, czapki z daszkiem, torby itp.

Na terenie imprezy będą znajdowały się specjalne strefy, w których będziecie mogli nabyć ciepły catering, zimne napoje, piwo wysoko i nisko procentowe, drinki z whisky oraz wódki, napoje energetyczne. Napoje wysokoprocentowe będą dostępne tylko w wyznaczonych strefach.

W strefach gastronomicznych (nie obowiązuje stoiska z gadżetami) będzie obowiązywała płatność bonami. Na terenie festiwalu będzie znajdowało się kilka punktów, w których będzie można nabyć bony.

Wartość jednego bonu to 5 zł.

BILETY

Bilety elektroniczne będą honorowane w wersji fizycznej – WYDRUKOWANE oraz w wersji elektronicznej. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy!

Bilety można nabyć na www.euforiafestival.abilet.pl oraz biletomat.pl

Od czwartku bilety dostępne w hotelu Sułkowski.
Sprzedaż internetowa potrwa do czwartku do północy W piątek i sobotę bilety do nabycia w hotelu Sułkowski. Cena biletów w kasie festiwalu 170 zł.

Osoby, które chcą wykorzystać bilet z Euforia Festival 2020 oraz Tranceformations 2022 okazują bilet na wejściu w dowolnej formie. Bilety wykorzystane lub zwrócone nie będą honorowane.

TIME-TABLEDOJAZD/PARKINGI

Na przeciwko terenu festiwalu znajdują się dwa duże parkingi. Parkingi nie są obsługiwane przez organizatorów festiwalu, Euforia Festivals zobowiązał się jedynie do przygotowania informacji na temat parkingów.

Do Boszkowa dojechać można m.in. PKP, którego rozkład z Leszna jest bardzo dogodny.

Hotel Sułkowski przygotował specjalną ofertę noclegową:

https://www.hotelsulkowski.pl/oferty-specjalne/weekend-z-euforia

AFTER PARTY – Niedziela

After Party odbędzie się na polanie oddalonej o ok 200 m od terenu festiwalu, vis a vis parkingu. Wstęp darmowy. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 233
Źródło: HouseMafia

Tagi: Euforia festivals informacje organizacyjne Euforia
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt