HouseMafia.pl : The house of god
25 Sierpnia 2019r
» On-line: 38 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 13.08.18

Informacje organizacyjne Summer Revolution III w Lubaszu

Summer Revolution III w Lubaszu po raz trzeci 14.08.2018 będzie gościł klubowiczów z całej Polski.

Wydarzenie organizowane w Lubaszu k Czarnkowa (województwo Wielkopolskie)


❎ BILETY:
Bilety będą dostępne w dniu imprezy w kasie od godziny 19:15 do wyczerpania zapasów lub 2:30

▶️ Bilet 40 zł

Poniżej prezentujemy kilka cennych informacji organizacyjnych, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik:

Mapka znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Ważne informacje organizacyjne:

❎ OTWARCIE BRAM:
Godzina 19:15
Na terenie obowiązuje jedno WEJŚCIE GŁOWNE (od strony Sanktuarium) gdzie będzie można zakupić bilety oraz WEJŚCIE I WYJŚCIE od strony JEZIORA DUŻEGO (Bez możliwości zakupu biletów. Służące tylko i wyłącznie do wyjścia z terenu imprezy w kierunku toalet i powrotnie.

❎ ZAMKNIĘCIE BRAM:
GODZINA 4:30

UWAGA!

▶️ Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem.

❎ APARATY I KAMERY:
Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów. Bez zgody organizatora.

❎ TOALETY:
Toalety znajdują się poza TERENEM IMPREZY, które będą nieodpłatne. Droga do toalet będzie OZNACZONA DROGOWSKAZAMI. (kierunek oraz opis)

❎ WIEK:
WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 16 lat rocznikowo, a to oznacza, że jeśli dana osoba obchodzi szesnaste urodziny 31 grudnia 2018 roku może pojawić się na imprezie! Natomiast osoby poniżej 16 roku życia proszone są o przyjście z opiekunem.

❎ GASTRONOMIA:
Uwaga, na terenie imprezy znajduje się punkt gastronomiczny, w którym będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo oraz różnego rodzaju fast foody i przekąski. Strefa będzie oznaczona logiem Summer Revolution III oraz opisem graficznym. (Strefa Gastronomiczna)

Uwaga zabrania się wchodzenia w STREFĘ ZABAWY z alkoholem. Służyć ma do tego tylko i wyłącznie strefa gastronomiczna zbudowana specjalnie dla Was na ok 300 osób. oraz nowość od roku 2018 czyli SUMMER REVOLUTION CHILL, w którym śmiało możecie popijać zimne piwko i spożywać przekąski, odpoczywajac przy znakomitych nutach serwowanych przez czołówkę polskich DJ.

❎ PARKINGI:
W pobliżu amfiteatru znajduję się jeden, duży parking przy ulicy Bolesława Chrobrego DW182 (Stacja Paliw Moya)(Pole Marchewkowe). oraz drugi mniejszy w obrębie Sanktuarium. Parkingi są bezpłatne. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

❎ LEKI I ZAPLECZE MEDYCZNE:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy leki czy np. pompy insulinowe. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.
Na terenie imprezy znajdować się będą punkty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem, osoby, które będą pod znaczącym wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających nie zostaną wpuszczone na teren imprezy Summer Revolution III w Lubaszu. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 623
Źródło: HouseMafia

Tagi: Summer Revolution III w Lubaszu
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt