HouseMafia.pl : The house of god
28 Maja 2020r
» On-line: 87 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 08.05.19

Kolejna zmiana lokalizacji Ultra Music Festival

Ultra przerywa licencję z miastem Miami, planuje przeniesienie imprezy do nowej stałej lokalizacji


W dniu dzisiejszym organizatorzy Ultra ogłosiłi, że „dobrowolnie rozwiązali” licencję z miastem na organizację festivalu w Miami. Organizatorzy doświadczeni słabą logistyką ostatniej lokalizacji w Virginia Key planują ostatecznie przenieść festival na południową Florydę.

Ultra Music Festival jest w Miami od czasu jego powstania w 1999 roku, choć w tym czasie miało wiele różnych lokalizacji w Miami. Ultra odbyło się po raz pierwszy w Miami Beach, ale poza 2001-20015, gdzie odbyła się w Bicentennial Park, zadomowił się w Bayfront Park w centrum Miami do 2018 roku. W 2019 roku festiwal przeniósł się do Virginia Key Beach Park i Miami Marine Stadion.

Ostateczne szczegóły oraz informacje o biletach zostaną wkrótce udostępnione.

 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 738
Źródło: HouseMafia

Tagi: Ultra Music festival UMF
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt