HouseMafia.pl : The house of god
28 Maja 2020r
» On-line: 123 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 20.05.19

Koniec ery PKP w polskich klubach coraz bliżej ?

Do bardzo kontrowersyjnego kroku posunęli się włodarze klubu Carbon w Sępólnie Krajeńskim.


Jeszcze kilkanaście dni temu na fanpage klubu pojawiła się informacja o wielkim zamknięciu klubu i ostatniej imprezie Carbon Club. Jak przy wielu tego typu okazjach ostatnia impreza odbyła się przy dużej frekwencji gości.W dniu dzisiejszym włodarze klubu opublikowali nową kontrowersyjną informację informując, że impreza pod hasłem wielkiego zamknięcia klubu była protestem skierowanym przeciwko aktualnemu trendowi który panuje w dużych młodzieżowych klubach. Autorzy publikacji podkreślili takie definicje jak VIXA, PKP, Jadą świry jadą, Trzaskownica"Z oświadczenia klubu możemy wywnioskować, że klub wkrótce otworzy się ponownie ale swój profil muzyczny skieruje do osób starszych oraz tych które słuchają bardziej melodyjnej muzyki klubowej.

Nasza redakcja trzyma kciuki ! Niestety w Polsce nadal funkcjonuje wiele klubów które wpuszczają osoby nieletnie w wieku 16+ tylko po to by trzymać frekwencje a nie jakość wydarzeń.

Co myślicie o tym temacie ? Czekamy na komentarzePoniżej pełne oświadczenie klubu:

❌❌❌❌Przeczytaj uważnie❌❌❌❌

Jak Wam podobała się sobotnia impreza ?

Jak się czuliście gdy zamiast sztucznego „hej” w wiadomości od znajomego ktoś uścisnął Wam dłoń i zapytał „co u Ciebie” z uśmiechem na twarzy klepiąc po ramieniu ?

Jak się czujecie dziś, budząc się z masą wspomnień w głowie ?
Jak się czujecie ze świadomością, że może właśnie zawiązaliście przyjaźnie, które będą trwały do końca życia ?

Zastanawialiście się dlaczego w sobotę zamknęliśmy klub ?

Zastanawialiście się jak się czuliśmy w trakcie podejmowania tak trudnej decyzji ?

Zastanawialiście się ile pracy włożyliśmy w budowę tego miejsca, w organizacje imprez aby na Waszej twarzy widzieć ogromny uśmiech ?

Stare powiedzenie mówi, że "Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić." I właśnie do tej zabawy chcielibyśmy się odnieść.

Są dwa aspekty dobrej zabawy … pierwszy aspekt to znajomi i przyjaciele a drugi aspekt to muzyka …

Pewnie teraz wielu z Was zastanawia się teraz dlaczego zamknęliśmy klub. Z pewnością uważacie, że to pieniądze bo przecież gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze …

OTOŻ NIE !

Każdy z nas tak samo Wy jak i my chcemy czerpać radość z tego co w życiu robimy …. Zawsze staraliśmy się podążać za trendami jakie panują na rynku klubowym. Niestety obserwując obecne trendy (VIXA, PKP, Jadą świry jadą, Trzaskownica, i inne temu podobne) stwierdziliśmy, że to nie ma sensu …dlaczego pytacie ? A to dlatego, że taki trend nie daje nam radości … Nie chcemy oceniać czy to jest złe czy nie …. bo to nie my jesteśmy od oceniania ale każdy z nas w życiu musi robić to co sprawia mu przyjemność, nam niestety takie standardy imprezowe jej nie dawały i nie chcieliśmy w to brnąć.

Dlaczego klub CARBON ogłosił wielkie zamknięcie ?

Wielu z Was nas oceniało, wielu z Was uroniło łezkę, wielu z Was myślało, że to żart ….

UWAGA! Ci ostatni mieli troszkę racji.

Zamknięcie to nie był żart!

Zamknięcie to był protest i forma happeningu.

Po co ?

Po to żeby otworzyć oczy, po to żebyśmy i Wy i my wrócili do największych wartości klubowych, takich jak DOBRA muzyka, takich jak ZABAWA NA POZIOMIE (bez niepotrzebnych okrzyków) takich jak zwykłe życie klubowe …życie ludzi … i zabawa ….to co tak naprawdę w życiu daję nam nie docenianą RADOŚĆ!

Mówiąc kolokwialnie mieliśmy „JAJA” żeby jako jedyny klub w Polsce posunąć się do tak drastycznego kroku jak zorganizowanie „Zamknięcia klubu”. tylko po to by pokazać Wam i nam, że można!

Że można zorganizować imprezę bez wixy, pkp, trzaskownicy

Że. można w jednym miejscu zebrać masę wspaniałych ludzi.

Że. można wprowadzić życie klubowe

Że. można imprezować z uśmiechem na twarzy.

Może to głupie … może dla niektórych śmieszne ale przyznajcie się sami przed sobą, kto z Was miałby na tyle odwagi, aby zrobić to co my ?

Wcale nie zamykamy klubu, pokazaliśmy całej POLSCE klubowej, że podstawowe wartości klubowe są w nas wszystkich! A ta impreza pokazała, że trzeba je tylko odkryć. Tym samym mamy nadzieję, żę wszyscy razem włożymy jeszcze więcej pracy w budowę niezwykłego klimatu, chociażby takiego jak na ostatniej imprezie.Przypominamy, że kiedyś w tym miejscu z dużym regionalnym powodzeniem funkcjonował klub o nazwie Terminal+


Video z Carbon Club Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 6934
Źródło: HouseMafia

Tagi: Carbon klub club Sępólno Krajeńskie zamknięcie klubu otwarcie klubu
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt