HouseMafia.pl : The house of god
23 Października 2019r
» On-line: 53 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 15.11.18

Koniec z Beach Time Festival w Sierakowie ?

Pojawił się komunikat od organizatora Beach Time festival.

"Drodzy muzyczni Przyjaciele ♥

Z racji wielu zapytań co dalej z kolejną edycją Beach Time Festival w Sierakowie i z tym, że liczymy się z planowaniem Waszych urlopów w następnym roku...nastał czas oficjalnego oświadczenia.

7 to ponoć szczęśliwa liczba, bo 7razy mogliśmy razem wspólnie bawić się w środku lata na plaży w Sierakowie i poddać się dźwiękom najlepszej muzyki elektronicznej.

Jednak jest nam niezmiernie przykro informować Was Kochani o tym, że 7ka oznacza też ostatnią póki co edycję Beach Time Festival w Sierakowie.

Powodów jest kilka, a historii wiele...jednak najistotniejszym jest brak zainteresowania Domu Kultury w Sierakowie we współorganizacji kolejnej edycji. Kolejno za tym idzie brak zainteresowania ze strony Gminy Sieraków.
Nie mówimy żegnamy, nie wykluczamy w przyszłości innych sprzyjających miejsc lub powrotu na Sierakowską plażę.

Każda edycja miała magiczną moc i tworzyła rozdział w tej opowieści o zwyczajnych ludziach, o trudach organizacji, nieprzespanych nocach, poświęceniu, przebytych kilometrach, miłości do muzyki i pokonywania wszelkich indywidualnych barier. Każdy z Was przybywając tutaj był częścią tego projektu i to ogromna satysfakcja była i wielki zaszczyt gościć tak wspaniałą publikę w naszych skromnych progach. To był swojego rodzaju cud, że powstało COŚ tak naprawdę z niczego i dziękujemy władzą Gminy Sieraków za możliwość organizacji. Mimo wszystko dziękujemy też i wielki szacunek za wspórganizację z nami dla SOK w Sierakowie.

Można by w nieskończoność pisać o BTF, ale zamiast tego chcielibyśmy...byście zapamiętali nas na zawsze i to będzie największa satysfakcja 💙

Być może do zobaczenia & usłyszenia 👋
"
- Ekipa BTF" Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 718
Źródło: HouseMafia

Tagi: Beach Time Festival
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2019 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt