HouseMafia.pl : The house of god
7 Marca 2021r
» On-line: 72 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 16.01.21

Loveparade wraca do Berlina w 2022 roku !

Berlin będzie gospodarzem nowej wersji Love Parade w 2022 roku !


Rave The Planet ma na celu zastąpienie Love Parade w 2022 roku. Organizatorzy zebrali już 400 000 euro na organizację wydarzenia. Środki pochodzą od przyszłych uczestników.Rave The Planet ma na celu przywrócenie ducha Parady Miłości na ulice niemieckiej stolicy 9 lipca 2022 roku.

Wydarzenie miało odbyć się w tym roku, ale z powodu pandemii koronawirusa zostało przełożone o jeden rok. Organizatorzy potwierdzili, że „zabezpieczyli i zarejestrowali” datę 2022 roku w odpowiednich urzędach w Berlinie.

Współzałożycielem nowego projektu jest niemiecka legenda muzyki techno - współzałożyciel Love Parade, Dr. Motte.
----

"Loveparade" największy, plenerowy festiwal muzyki elektronicznej, który był organizowany od 1989 do 2010. Festiwal miał charakter cykliczny i odbywał się co roku, jednak 3-krotnie zdarzyło się, że impreza nie doszła do skutku. Należał obok Mayday do najstarszych imprez tego typu w Niemczech.

Organizacja wydarzenia została przerwana z powodu tragedii w Duisburgu. Panika na Love Parade miała miejsce 24 lipca 2010 roku w Duisburgu. W następstwie paniki zginęło 21 osób, a 511 zostało rannych. Na imprezie bawiło się ~1,4 mln osób. Duży ścisk na placu przed główną sceną spowodował, iż wiele osób chciało go opuścić. W tym samym momencie z drugiej strony tunelu na imprezę próbowali się dostać pozostali klubowicze. Tunel stanowił jedyne wejście i wyjście. Wyjścia ewakuacyjne zainstalowane w tunelu były zablokowane.

Czytaj więcej:
 • http://housemafia.pl/n,8-lat-temu-na-loveparade,2242.html
 • http://housemafia.pl/n,powroci-parada-mioci-,1658.html

 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 3810
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Loveparade Rave The Planet
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt