HouseMafia.pl : The house of god
17 Listopada 2018r
» On-line: 38 / 2 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 31.10.17

Malujemy realistyczny obraz dla Armina - akcja z celem charytatywnym !

Kochamy innowacje... Kochamy pomagać. Od wielu lat prowadzimy portale społecznościowe z myślą o klubowiczach i z myślą o rozwoju muzyki klubowej w Polsce i na Świecie. Dzisiaj postanowiliśmy, że pomyślimy również o osobach, które potrzebują naszej pomocy, a nie koniecznie słuchają takiej samej muzyki jak My.


Wśród naszych użytkowników mamy pasjonatkę malowania ołówkiem realistycznych portretów swoich ulubionych Artystów. Zaproponowaliśmy Izie aby zagrała z Nami w specjalnej akcji charytatywnej. Wielu z Was miało okazję poznać Izę na różnych imprezach klubowych w Polsce.


(powyżej kilka prac Eyris Rysuje )

Jej zadaniem będzie namalowanie dwóch realistycznych obrazów Armin van Buuren z których dochód zostanie przeznaczony na wybrany przez Nas charytatywny cel. (wkrótce o Nim powiadomimy na wydarzeniu)

Być może zaskoczymy Was jeśli napiszemy, że macie okazję "zawisnąć" u samego Armina w pokoju lub w jego studiu gdzie co tydzień nadaje kolejną audycję swojego programu.

Na jednym z nich będziecie mogli złożyć swój własnoręczny podpis (format a2). . Dlaczego mówimy o wyjątkowym portrecie ? Jego namalowanie zajmie Izie kilka tygodni Liczymy na pokażną wartość minimalną obrazu - Na jego tylnej części pojawi się dokładnie 826 Waszych podpisów. Minimalna cena "sztabki" - podpisu to 50 zł.

Liczymy, że chętnie wesprzecie akcje - dlatego wszystkie osoby które będą uczestniczyć w akcji zapraszamy do zapisania się na specjalnej liście na podstawie której umożliwimy zdanie podpisu podczas A STATE OF TRANCE w hali w Gliwicach. Jesteś zainteresowany ? prosimy o wiadomość pod adres [email protected] (w temacie prosimy wpisać Akcja Charytatywna - portret ). Podeślemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące akcji. LICZBA MIEJSC na portrecie pamiątkowym ograniczona !

Oficjalne wręczenie portretu odbędzie się tuż przed występem Armina podczas ASOT 850! Jesteśmy przekonani, że sentymentalna wartość portretu spowoduje u Armina ogromne wrażenie ponieważ nigdy wcześniej nie otrzymał tak cennego prezentu od fanów z Polski.

Drugi z portretów zostanie podpisany przez Armina Van Buurena i trafi na licytację na jeden z serwisów aukcyjnych. Dzięki temu będziecie mogli wylicytować ten obraz. Obserwujcie na bieżąco informacje w specjalnym dedykowanym wydarzeniu na naszym Facebook. https://www.facebook.com/events/123087255051652

Wkrótce w jednej z audycji A state of trance na żywo pojawi się informacja o naszej specjalnej akcji.

Spośród wszystkich osób które wezmą udział będziemy starali się załatwić specjalne gifty od Armina !Do naszej akcji charytatywnej zaprosiliśmy również naszych rodzimych Polskich Artystów którzy będą Nas wspierać w zbieraniu podpisów - wkrótce pojawią się pierwsze video zaproszenia do uczestnictwa w naszej akcji.

Sprawdzimy ilu jest w Polsce prawdziwych fanów Armina i jakie macie duże serce !


Ostatnie bilety możecie zakupić za pośrednictwem: : http://www.asot.abilet.pl/?partner_key=KLXKWNRCJ6M757RP Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1651
Źródło: HouseMafia

Tagi: Armin
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt