HouseMafia.pl : The house of god
28 Maja 2020r
» On-line: 109 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 21.12.18

Masterclass 2 przedstawia prelegenta

W przypływie tysięcy, wielu tysięcy nowych artystów, którzy próbują swoich sił w produkowaniu muzyki, łatwo się zniechęcić po pierwszych porażkach, np. brakach odpowiedzi od wytwórni, negatywnych i niekonstruktywnych krytykach, itp.
Dzisiejszą opowieść dedykujemy i kierujemy głównie do Was, aspirujących producentów. Przy odpowiednich zdolnościach, sile zaparcia i ogromnej pracy, nie ma żadnych granic i barier, aby spełniać swoje marzenia, co udowadnia Patryk Miś, znany pod aliasem DeepUniverse.
Patryk rozpoczynał swoją przygodę z produkcją muzyki trance w 2009 roku przy wyjątkowym projekcie o nazwie Sound Nation, składającym się z trójki niewidomych osób (oprócz niego, skład tworzyli Rafał Marzec i Julia Dzierżek). W 2011 roku ich singiel "The Promised Land" został wydany przez holenderską wytwórnię Digital Quest Music. Wydanie zawierało m.in. remiks Patryka i Julii pod aliasem DeepUniverse.

W latach 2014-2015, Patryk mógł pochwalić się dwoma wydaniami w wytwórniach czeskiego Trance All-Stars Records: "Bring Back The Sun" we współpracy z Blue Wings (Rafał Marzec), zaprezentowane w głównym katalogu labelu oraz solowe "Regular Expression", wydane w Liquid Energy Digital. Wymienione produkcje zyskały wsparcie m.in.: Sneijdera, Ahmeda Romela czy Manuela Le Saux.
Od 2016 roku Patryk samodzielnie pracuje nad projektem DeepUniverse, tworząc muzykę oraz występując na żywo jako DJ. Dlaczego zdecydował się na trance?
- W życiu przeskakiwałem po wszystkich gatunkach elektroniki, od brzmienia Jean-Michel Jarrea aż po hands up czy nawet hardstyle. Gatunek trance ma w sobie najwięcej czynnika emocjonalnego. Wiem, że wiele osób narzeka dziś na jej szablonowość, jednak odpowiedni dobór utworów, potrafi dać mi uczucie euforii lub skłonić do refleksji.
Patryk Miś aka DeepUniverse będzie jednym z prelegentów na "Masterclass 2 by EQulibrium Sounds", które odbędzie się 16 marca 2019 roku w hotelu Andersia w Poznaniu! Czego możemy spodziewać się po wystąpieniu Patryka?
- Ze swojej strony zrobię wszystko, aby było to jak najbardziej wartościowe dla innych. Nie będę stawiał na show, lecz przede wszystkim na wiedzę i merytorykę, aby uczestnicy wynieśli z tego wydarzenia jak najwięcej. Chcę ich zainspirować.
Serdecznie polecamy Wam czwarty epizod "EQ Vlog", w którym Marcin Przybylski przeprowadził kilkunastominutowy wywiad z Patrykiem. Dowiecie się z niego m.in.: jacy artyści inspirują Patryka, jak wygląda jego praca nad utworami, jak długo zajęła mu nauka programu do tworzenia muzyki, jak postrzega scenę trance w Polsce, a także jakie jest jego największe muzyczne marzenie.
Już niedługo zostanie ogłoszony zagraniczny headliner "Masterclass 2 by EQulibrium Sounds", a także rozpocznie się sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie. Jeżeli interesujecie się produkcją muzyczną, nie może Was zabraknąć w Poznaniu!
Więcej informacji na: http://www.facebook.com/equlibriumsounds.

Filmy:
EQ Vlog#4 - Brak granic i barier! DeepUniverse:


Sound Nation - The Promised Land (DeepUniverse Remix):


DeepUniverse & Blue Wings - Bring Back Your Sun (DeepUniverse Mix):


DeepUniverse - Regular Expression (Original Mix) [Liquid Energy Digital]:
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 367
Źródło: HouseMafia

Tagi: Masterclass 2
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt