HouseMafia.pl : The house of god
22 Września 2018r
» On-line: 33 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 18.09.17

Meet & Greet Trance Xplosion

Agencja TME, to nie tylko doskonałe eventy, które przygotowujemy dla Was z wielką pasją, ale przede wszystkim zgrany zespół ludzi z bagażem doświadczeń zdobytym przy produkcji dużych festiwali muzycznych w Polsce i Europie. Agencja TME to również ogromne serce, którym chcemy dzielić się z innymi przy każdej okazji.


Uwielbiamy pomagać i chcemy Was również tym zarazić. Dlatego w związku z licznymi pytaniami o możliwość spotkań z artystami w strefie VIP postanowiliśmy połączyć jak to mówią "przyjemne z pożytecznym" i przygotowaliśmy kilkanaście limitowanych zaproszeń „Meet & Greet”.

Dzięki nim będziecie mieli szansę na wyjątkowe spotkania ze wszystkim artystami, którzy wystąpią podczas Trance Xplosion Reborn 9. grudnia w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, a także okazję do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

UWAGA! Cały dochód ze sprzedaży zaproszeń „Meet & Greet” zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Całą akcję wspierają:
-Abilet.pl oraz wlotki.pl które zrezygnowały z prowizji ze sprzedaży zaproszeń,
- Sony Music Poland i ProLogic Music przekazując bezpłatnie albumy głównych gwiazd TX, których jest wydawcą w Polsce.Ale zaczynając od początku…

Sprzedaż zaproszeń „Meet & Greet” zaczniemy dziś o godzinie 21:00 na portalach ftb.pl, 4clubbers.com.pl, abilet.pl. oraz wlotki.pl

Ilość biletów jak już wcześniej pisaliśmy jest ograniczona.

Zaproszenie „Meet & Greet” gwarantuje Wam spotkanie się ze wszystkimi artystami, którzy zagrają na tegorocznej edycji Trance Xplosion Reborn. Co więcej zapewnimy Wam opiekuna, który będzie do Waszej dyspozycji podczas koncertu, zadba o Wasz komfort podczas czasu przeznaczonego na spotkanie z artystami. Spotkania z artystami będą odbywać się według wcześniej ustalonego time table.

Cena pojedynczego zaproszenia „Meet & Greet” to jedyne 1500 zł. Zdajemy sobie sprawę, że cena nie należy do niskich, jednak cel jest naprawdę szczytny! Cały dochód z ich sprzedaży przekażemy fundacjom, a Was natomiast poprosimy o pomoc przy ich wyborze.

Zaproszenie „Meet & Greet” gwarantuje Wam również:
 • wejście do strefy VIP,
 • osobne wejście na teren festiwalu,
 • osobną darmowa szatnia,
 • wejście do wyjątkowej strefy z miejscami siedzącymi i najlepszym widokiem na scenę.
 • darmowy posiłek w formie bufetu szwedzkiego,
 • nielimitowany dostęp do napojów bezalkoholowych oraz wody w strefie VIP,
 • możliwość zrobienia sobie zdjęcia i rozmowy z artystami,
 • płytę CD z autografem artysty
 • możliwość przebywania na backstage w określonym czasie podczas występów artystów.
 • zniżkę, którą możecie wykorzystać na 5 gwiazdkowy hotel w Trójmieście wskazany przez Agencję TME,
 • T-Shirt Trance Xplosion Reborn.

  Kochani na koniec również ważna informacja. W październiku przedstawimy Wam listę kilku fundacji, z których wybierzecie DWIE, na które przekażemy wszystkie pieniądze zebrane podczas sprzedaży tych wyjątkowych zaproszeń.

  Tych, którzy również chcieliby wesprzeć naszą akcję informujemy, że podczas festiwalu pojawią się wolontariusze wybranych fundacji.

  Bądźcie czujni ;) Liczymy na Was <3


  LINK BEZPOŚREDNI DO BILETÓW: BILETY

  Więcej info o imprezie: housemafia.pl/imprezaklubowa,trance-xplosion-reborn,1237.html •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 366
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Trance Xplosion Meet & Greet
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Realizacja: niteckiDesign.pl
  Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt