HouseMafia.pl : The house of god
17 Stycznia 2021r
» On-line: 86 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 17.07.20

Najważniejsze informacje o biletach na Euforia festivals 2020 !

Przedstawiamy Wam najważniejsze informacje na temat biletów na Euforia Festival 2020
.


 • Każdy bilet zakupiony na pierwotną datę (4 lipca) jest ważny na pierwszy dzień festiwalu, ponieważ taka data została ustalona jako nowa data festiwalu.
 • Bilety na drugi dzień festiwalu startują dziś o godzinie 19 na euforia.wlotki.pl. Ich cena w pierwszej puli to 109 zł. Pula jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania.
 • Bilety na drugi dzień (sobota 15 sierpnia) będą dostępne wyłącznie w formie elektronicznej.
 • W sprzedaży nie będzie dostępnych pakietów na 2 dni festiwalu, wyłącznie bilety jednodniowe. Jest to podyktowane zmianami (przenoszenie biletów na Tranceformations 2021
  , zatrzymaniem lub zwrotem biletu), które utrudniają wprowadzenie do sprzedaży pakietów.
 • Nie ma możliwości zamiany biletu na inny dzień festiwalu.
 • Tylko kupno biletu w przedsprzedaży gwarantuje udział w imprezie. Czy bilety będą dostępne w kasie festiwalu? Będą. W jakiej liczbie? Jest to zależne od wyników przedsprzedaży. Dla osób chcących kupić bilet w dniu imprezy może zostać zastosowana zasada 1 za 1. Jedna osoba opuszcza teren festiwalu, druga wchodzi w jej miejsce.

  ❗️❗️❗️Wraz ze startem sprzedaży biletów na 2 dzień festiwalu poznacie pierwsze nazwisko tegoż właśnie dnia❗️❗️


 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 681
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Euforia festivals Boszkowo plaża Jezioro event Euforia odwołanie przełożenie
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt