HouseMafia.pl : The house of god
27 Stycznia 2021r
» On-line: 85 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 14.06.20

Nielegalne imprezy podczas kwarantanny.

W sobotę odbyły się dwie duże nielegalne wydarzenia. Jak podaje lokalna policja uczestniczyło w nich łącznie ponad 6000 osób.
W imprezie w Droylsden bawiło się około 4000 osób. Służby odnotowały jeden przypadek zgonu po przedawkowaniu narkotyków. W Carrington uczesniczyło około 2000 osób. Podczas imprezy trzy osoby zostały dźgnięte nożem. Jedna osoba została aresztowana pod zarzutem posiadania broni.

Policja odnotowała agresywne zachowanie wobec interweniujących funkcjonariuszy ze strony osób które uczestniczyły w zabawie.

Komunikat Policji z Manchester: „Chcę wyjaśnić, że jest to absolutnie niedopuszczalne i nie będzie tolerowane. Nasi oficerowie pracują niezwykle ciężko, aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom i nigdy nie powinni spotkać się z niewybaczalną przemocą podczas przeprowadzania ich obowiązki.

Ostre słowa wyraził Sacha Lord szef projektu: PARK LIFE

„Jeśli jesteś jednym z kretynów, którzy zeszłej nocy uczestniczyli w nielegalnych imprezach w Partington i Daisy Nook, jesteś hańbą. Narażasz teraz siebie, swoich przyjaciół, rodziny i bliskich. ."

 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 720
Źródło: HouseMafia

Tagi: Nielegalne imprezy quarantine rave
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt