HouseMafia.pl : The house of god
23 Lipca 2021r
» On-line: 85 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 21.04.20

Nowa data Sensation

Dzisiaj Premier Holandii Mark Rutte, przedłużył zakaz organizowania wydarzeń do 1 września. Tegoroczne wydarzenie Sensation nie dojdzie do skutku.
NOWA DATA SENSATION

"Drodzy fani,

Mamy nadzieję, że Ty, Twoja rodzina i przyjaciele jesteście bezpieczni i zdrowi zdrowi.

W ostatnich tygodniach niespotykana sytuacja o niezmierzonej skali odkryła się w sposób, który uznalibyśmy za niewyobrażalny jeszcze nie tak dawno temu. Sytuacja wpłynęła na wszystkie aspekty naszego życia kulturalnego i społecznego.

Z wielkim smutkiem musimy poinformować, że rząd holenderski wydał oficjalną dyrektywę wymagającą, aby wszystkie wydarzenia, które mają się odbyć do 1 września 2020 r zostały odwołane.

Podobnie jak Wy, jesteśmy niezwykle rozczarowani. Pracujemy przez cały rok, dzień i noc, mając tylko jeden cel: zaskoczyć Ciebie, naszego gościa i zapewnić Ci najlepsze doświadczenie. Jest to jednak niezbędny sposób działania i w pełni go wspieramy. Najważniejsze jest dla Nas zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, naszych odwiedzających, naszego personelu, artystów i naszych bliskich.


Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć alternatywę. Z radością informujemy, że znaleźliśmy nowy termin Beyond Sensation: 3 lipca 2021. r. Twój pakiet biletów i / lub hotelowy pozostaje aktualny na ten nowy termin. Chcielibyśmy zobaczyć Cię w przyszłym roku, aby wspólnie świętować życie!

Jeśli nie możesz dołączyć do nas w przyszłym roku, oferujemy Ci szansę na otrzymanie karnetu ID & T Events równej kwocie zakupu. Można również ubiegać się o zwrot pieniężny. Więcej informacji na temat karnetu lub zwrotu pieniędzy zapraszamy na stronę https://support.id-t.com. Wszyscy nasi kupujący bilety i / lub pakiety hotelowe skontaktujemy się pocztą w ciągu najbliższych dni z szerokim wyjaśnieniem tych opcji.

Ponieważ ta sytuacja jest poza naszą kontrolą uprzejmie prosimy o wyrozumiałość. Bardzo nas wspieracie, decydując się na utrzymanie biletu i / lub pakietu hotelowego na przyszły rok, co dałoby nam zrównoważoną fundament do stworzenia najbardziej niezapomnianej nocy dla was wszystkich.

Dziękujemy za wieczne zaufanie i wsparcie. Bądźcie bezpieczni, bądźcie silni i trzymajmy marzenie przy życiu.

Miłość,
Sencja"
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 399
Źródło: HouseMafia

Tagi: Sensation Amsterdam Show festival Event
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt