HouseMafia.pl : The house of god
17 Lutego 2018r
» On-line: 10 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* elec33~ dla - pozdrawiam wszystkich swirów i świruski ave amen bania!!!%%% MatyS_918~ dla dla ekipyt z kóz- Pozdrawiam ekipe z Kóz koło bielska białej panowie i panie weekend lecimy do odcinki :)) DJBoras~ dla wszyscy- Pozdrawiam mojego Misia który siedzi ze mną i słucha muzyki na Housemafia i cała ekipe Housemafii :D szyszkaDJ~ dla dla wszystkich - pozdrowienia dla wszystkich ktorzy lubia clubiwe dzwieki :) zapraszam na moj profil :) Pozdro :) Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 29.11.17

Oświadczenie organizatorów Transmission w sprawie nieudanej pirotechniki

Poznaliśmy oficjalne oświadczenie organizatorów w sprawie nieudanej pirotechniki podczas Transmission 2017 w Pradze.
"Drodzy fani,

W ubiegłą sobotę podczas Transmission w hali Arena O2 w Pradze "Ceremony of The Warrior " niektóre efekty pirotechniczne różniły się od oczekiwań. Zatrudniliśmy 2 licencjonowane firmy pirotechniczne do realizacji pyro, jedną z Holandii i jedną z Czech. Mimo, że pirotechniczne show cały czas znajdowało się pod pełną kontrolą licencjonowanych pirotechników, nie wszystko poszło zgodnie z planem"


Nazwy firm : Pyroworks (NL) i Flash Barrandov Efekty specjalne (CZ)

Wprowadzono ludzki błąd polegający na zainstalowaniu efektu substytutu oryginalnego produktu, który nie był dostępny. Tego powinno się unikać.

W imieniu wszystkich zaangażowanych osób przepraszamy za tę sytuację, na którą byliście narażeni.

Na szczęście nie było poważnych obrażeń, ale aby uniknąć wszelkiego ryzyka w przyszłości, zdecydowaliśmy, że wszystkie nasze przyszłe występy nie będą zawierać żadnego rodzaju pyro nad publicznością."


video z niebezpiecznej sytuacji znajdziecie pod linkiem: www.facebook.com/housemafiapl/videos/1537817499599018
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1452
Źródło: HouseMafia

Tagi: oświadczenie transmission
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt