HouseMafia.pl : The house of god
18 Stycznia 2021r
» On-line: 76 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 29.12.20

Palestyńska djka muzyki techno aresztowana.

W weekend w sieci zawrzało z powodu imprezy która odbyła się w w nocy z soboty (26.12) na niedzielę w meczecie Nabi Musa na wschód od Jerozolimy, na kontrolowanej przez Izrael części Zachodniego Brzegu.
Sobotnia nocna impreza taneczna Palestyńczyków w świętym miejscu muzułmańskim na Zachodnim Brzegu z udziałem alkoholu i muzyki techno spotkała się z potępieniem z całego palestyńskiego spektrum politycznego.

Filmy z meczetu Nabi Musa między Jerozolimą a Jerycho pokazywały imprezę zorganizowaną na miejscu zbrodni, w której tańczyli oraz piją młodzi Palestyńczycy i arabscy ​​Izraelczycy. Większość form islamu zabrania picia alkoholu, a tańce mieszane są również kontrowersyjne w wielu częściach konserwatywnego społeczeństwa palestyńskiego.Dziewczynie która grała na imprezie grozi więzienie za obrażanie uczuć religijnych. Djka Sama została aresztowana w niedzielę wieczorem przez policję Autonomii Palestyńskiej, podał publiczny nadawca Kan, powołując się na źródła palestyńskie. Premier Autonomii Palestyńskiej Mohammad Shtayyeh zebrał komisję śledczą w celu zbadania tego incydentu, powiedział rzecznik rządu Autonomii Palestyńskiej Ibrahim Milhem.


( The shrine of Nabi Musa - Photo: Yair Paz)


 • inne video


 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 688
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: techno Palestyna Djka dj aresztowanie meczet
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt