HouseMafia.pl : The house of god
10 Grudnia 2018r
» On-line: 19 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 23.11.17

Poznaliśmy informacje logistyczne Transmission 2017 !

Organizatorzy Transmission przedstawili wszystkie informacje logistyczne nadchodzącego wydarzenia w Pradze tak abyście mogli bezproblemowo spędzić imprezową noc.


MAPAOCHRONA IMPREZY

Wszyscy uczestniczy wydarzenia zostaną sprawdzeni przez specjalne wykrywacze metalu oraz skanery. Wydarzenie jest pod pełną video rejestracją zarządcy hali Arena. Czeskie Służby Policji zostały powiadomione o imprezie i będą pilnować porządku w pełnym wymiarze czasu w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Wszystkie incydenty będą zgłaszane.

OFICJALNE PRE-PARTY ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 24 LISTOPADA

Weekend z Transmission rozpoczyna się już w piątek wieczorem w klubie Mekka gdzie odbędzie się oficjalne pre-party. Zagrają: Ferry Corstem, Blueprint, Driftmoon, Rodg, Dim3nsion and Dreamseekers na głównej scenie. Na drugiej scenie wspierać ich będą: Dusk, Kristy Jay, Luigi di Mare, Martin Michniak and Proggyboy. Bilety na Pre-Party zostały wyprzedane, nie będzie możliwości zakupu biletów na miejscu.

GODZINY ROZPOCZĘCIA ORAZ ZAKOŃCZENIA

Bramy o2 Arena zostaną otwarte o godz. 20:00 i już o tej godzinie swojego seta rozpocznie Thomas Coastline. Koniec imprezy godz. 6:00. Bilet upoważnia tylko do jednorazowego wstępu do hali ! Brama nr 1 jest przeznaczona dla gości z biletami VIP. Brama nr 9 dla posiadaczy biletów Golden Ticket.

BILETY

Wszystkie bilety na imprezę zostały wyprzedane. Organizatorzy radzą nie kupować biletów na czarnym rynku i Nie bierze odpowiedzialności za zakupione w ten sposób bilety. Zalecane jest wydrukowanie e-biletów, aby uniknąć problemów technicznych przy wejściu na arenę O2. Wszyscy goście z biletem regularnym, VIP-owym i/lub Złotym otrzymają przy wejściu opaskę na rękę identyfikacyjną, która będzie potrzebna do wejścia na parkiet. Dostęp do parkietu bez opaski nie będzie możliwy.

WYMIANA BILETÓW ELEKTRONICZNYCH

Bilety elektroniczne Paylogic należy wymienić na bilety standardowe Ticketportal na stanowiskach Paylogic po północnej stronie areny O2 w pobliżu wejścia VIP (Brama nr 1). Wymiana biletów jest możliwa w godzinach od 18:00 do 03:00. Aby uniknąć kolejek zalecamy wcześniejsze pojawienie się na miejscu.

OSOBY Z TATUAŻAMI TRANSMISSION

Osoby z tatuażami wchodzą na teren hali wejściem nr. 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych a także sprawdzeniu tatuaży będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 19:00 do godz. 01:00. Wejście na Arenę będzie możliwe od godz. 20:00. Bilety będą wydawane wyłącznie posiadaczom tatuaży zarejestrowanym przed 5.11.2017 r.

WEJŚCIE Z AKREDYTACJĄ DLA FOTOGRAFÓW ORAZ INNYCH MEDIÓW

Osoby które znajdują się na liście akredytacyjnej wchodzą wejściem nr 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 19:00

SZATNIE

Szatnie w O2 Arena dla posiadaczy biletów standardowych na 4 piętrze. Dotrzeć możecie tam za pomocą wind oraz ruchomych schodów po północnej stronie hali. Opłata za szatnię to 60 CZK / 3 Euro. Na piętrze znajduje się również 600 szafek depozytowych (każda może pomieścić 4 kurtki). Opłata za szafkę to 200 CZK / 10 Euro + 100 CZK / 5 Euro depozytu, który zostanie oddany przy zwrocie kluczyka. Szafki będą dostępne przez całą noc, ale ze względu na ograniczoną ilość warto pojawić się wcześniej.W sprawie zgubionych kurtek lub ogólnych skarg, prosimy o kontakt z nami pod nr tel.: +420 608 966 865.

SZATNIE VIP

Szatnie VIP znajdują się na parterze. Bezpłatna szatnia dla posiadaczy biletów VIP.

ZGUBIONE - ZNALEZIONE

Punkt gdzie można oddawać znalezione rzeczy oraz poszukiwać zgubionych jest oznaczony na mapie jako punkt Info, który będzie czynny przez całą noc.

PŁATNOŚCI

Możliwość płatności kartą i gotówką na imprezie. Na miejscu znajduje się bankomat. Jest możliwość płacenia w Euro, ale nie zalecamy tej metody, gdyż kurs jest bardzo niekorzystny, w tym przypadku reszta zostanie wydana Wam w koronach. Płatności kartą kredytową nie będą realizowane (Koszt piwa to ok 50 koron).

OFICJALNY SKLEP

Dwa duże stoisko z gadżetami znajdować się będzie zaraz za punktem info (znajdziecie je na mapie). Na każdym stoisku osoby z opaskami VIP będą miały pierwszeństwo zakupu. Znajdziecie w nich gadżety związane z Transmission takie jak koszulki, czapki, smycze, flagi czy okulary. Z dokładną ofertą możecie zapoznać się na stronie: www.transmission.events/shop. Istnieje możliwość zamówienia towaru przez Internet do piątku 24.11.2017 r. 12:00, a następnie odebrania go w hali podczas imprezy.

BROSZURA

Przy wejściu na arenę O2 wszyscy odwiedzający otrzymają broszurkę informacyjną wraz z time-table, mapą itp.

APLIKACJA MOBILNA

Nowość ! Organizatorzy udostępnili dla Was aplikacje mobilną WOOV gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat show, sprawdzić między innymi Time Table oraz wiele więcej. Linki do pobrania: http://bit.ly/Transmission_App_iOS oraz http://bit.ly/Transmission_App_Android

GŁOŚNOŚĆ

Poziom dźwięku na Transmission to 102 do 105 DB, w związku z czym zalecamy używanie stoperów.

MINIMALNY WIEK

Wstęp na imprezę jest od 18-tu lat, wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie w re http://www.o2arena.cz/en/arena/visiting-regulations/

TOALETY

Toalety znajdują się wokół całej hali i są darmowe. Posiadacze biletów VIP mogą korzystać z toalet znajdujących się w pobliżu platformy VIP.

PARKING

Osoby przyjeżdżające własnym samochodem mogą skorzystać z parkingu znajdującego w bezpośrednim sąsiedztwie o2 Arena. Po szczegóły zapraszamy na stronę hali.

TAXI

Parking taksówek znajduje się po północnej stronie hali na ulicy Ocelářská. Uważajcie na zawyżone ceny, radzimy wcześniej pobrać jedną z wielu dostępnych w Czechach aplikacji do zamawiania taxi.

TRANSPORT PUBLICZNY

O2 Arena znajduje się na ulicy nr Českomoravskiej 2345/17, Praga 9. Obok jest stacja metra "Českomoravská". Przystanek tramwajowy, przystanek autobusowy, stacja kolejowa "Praha-Libeň" znajdują się na kilka minut spacerem od hali. Po więcej informacji, jak się tam dostać komunikacją miejską lub samochodem zapraszamy na stronę O2 Arena.

FOTO & VIDEO

Aby uwiecznić te wspaniałe momenty, możecie zabrać ze sobą amatorskie aparaty fotograficzne (bez wymiennej optyki)/telefony komórkowe/GoPro. Osoby posiadające profesjonalny sprzęt muszą mieć odpowiednią akredytację. Listy akredytacyjne zostały już zamknięte więc prosimy o nieprzesyłanie zapytań o akredytacje.

PALENIE

Na terenie hali obowiązuje zakaz palenia papierosów!!! Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz/przed obiektem. Możesz opuścić arenę i wrócić przez wybrane bramy. Nie zapomnij, że musisz mieć ważny bilet wstępu na arenę O2.

NIEDOZWOLONE

Do hali jest zabronione wnoszenie: własnego jedzenia i napoi, narkotyków, wskaźników laserowych, selfie stick, szkła, aerozoli, puszek, plastikowych butelek PET, ostrych przedmiotów i innych przedmiotów, które mogłyby stwarzać zagrożenie. Zabroniona jest także odzież lub elementy wyposażenia które odnoszą się do poglądów politycznych itp.

TRANSMISJA LIVE ORAZ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Dla tych z Was, którym nie udało się dostać biletu mamy dobrą wiadomość: Transmission – The Spirit of the Warrior będzie transmitowany na żywo na www.transmission.events od 21:00 do 06:00. Możesz śledzić również transmisję przed i w trakcie wydarzenia na kanałach społecznościowych: Facebook Transmission – Instagram Transmission – Twitter Transmission .Pamiętaj aby skorzystać z hashtagu: #TMPRG17 Twoje zdjęcia i posty z tym hashtagiem będą częścią strony www.transmission.events


TIME TABLE

20:00 | OPEN GATES
20:00 | Thomas Coastline

Warm Up
21:30 | Driftmoon

Opening Ceremony

21:45 | Super8 & Tab
23:15 | Purple Haze
00:15 | Markus Schulz presents Dakota
01:15 | The Ceremony Of Warriors
01:25 | Ferry Corsten presents Gouryella 2.0
02:30 | Aly & Fila
03:45 | Simon Patterson
05:00 | Coming Soon!!!
06:00 | End Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 799
Źródło: HouseMafia

Tagi: Transmission info logistyczne mapka Praga TM
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt