HouseMafia.pl : The house of god
20 Sierpnia 2018r
» On-line: 32 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 21.07.18

Rozpiska czasowa Audioriver festival 2018

Organizatorzy Audioriver przedstawili zestawienie czasu poszczególnych scen tegorocznej edycji festivalu.




Main Stage
19:30-20:30 Komitet Obrony Disco
20:30-21:30 Rosalie. 
21:45-22:45 Maribou State live
23:00-00:00 Damian Lazarus & The Ancient Moons 
00:30-01:45 Bonobo live
02:00-03:15 Richie Hawtin CLOSE
03:30-04:30 AGIM live
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent
19:00-21:00 VONDA7
21:00-22:00 Michał Wolski live
22:00-00:00 Architectural
00:00-01:00 Woo York live 
01:00-03:00 Adriatique
03:00-05:00 Maceo Plex
05:00-07:00 Ben Klock 
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent
20:00-22:30 NeverAfter ft. MC LowQui 
22:30-23:30 Fracture
23:30-00:30 Patife
00:30-01:30 Danny Byrd
01:30-02:30 Fabio & Grooverider
02:30-03:30 Doc Scott
03:30-04:30 Ulterior Motive
04:30-05:30 Current Value
05:30-06:30 Radicall 
VJs: FkS & EYE

BURN Stage
20:00-22:00 Deaf Can Dance
22:00-23:00 Vacos Malcolm live
23:00-00:30 Gemini Brothers
00:30-01:30 Monolink live
01:30-03:00 Claptone
03:00-04:15 Giorgia Angiuli live
04:15-06:00 Andhim 
Kosmos
20:00-21:30 Olivia
21:30-22:30 Seltron 400 live
22:30-00:00 Dr. Rubinstein
00:00-01:30 Helena Hauff
01:30-03:00 Bjarki
03:00-04:30 Lewis Fautzi 
04:30-06:00 Rebekah
06:00-07:00 T A K A live 
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage
21:00-23:30 Vidno
23:30-01:30 Deep Depot
01:30-03:00 Piotr Bejnar live
03:00-05:00 Kacpa b2b Raev 



TIMETABLE SOBOTA/SATURDAY (28.07)

Main Stage:
20:00-21:15 Sound Traveler
21:15-22:15 Bass Astral x Igo 
22:30-23:30 Vessels
23:45-00:45 Jan Blomqvist & Band
01:00-02:00 Gorgon City live
02:15-03:15 The Glitch Mob
03:30-04:30 Kamp!
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
19:00-20:30 Rodrigezz
20:30-21:30 An On Bast live
21:30-22:30 Kuba Sojka live
22:30-00:15 Butch
00:15-02:15 Loco Dice
02:15-03:15 Deas
03:15-05:15 Pan-Pot
05:15-07:15 Amelie Lens
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent:
20:00-22:30 Charly
22:30-23:30 Toronto Is Broken
23:30-00:30 Fred V & Grafix live
00:30-01:30 Break
01:30-02:30 Matrix & Futurebound
02:30-03:30 Delta Heavy
03:30-04:30 DLR
04:30-05:30 L 33
05:30-06:30 Macbeat
VJs: FkS & EYE

BURN Stage:
20:00-22:00 Foxall
22:00-23:30 Viken Arman live
23:30-01:00 Purple Disco Machine
01:00-02:30 Catz N Dogz 
02:30-04:00 Honey Dijon
04:00-06:00 John Talabot
 
Kosmos:
20:00-22:00 Sept
22:00-23:00 Błażej Malinowski live 
23:00-00:30 Arnaud Le Texier
00:30-02:00 Stranger
02:00-04:00 Antigone b2b Francois X
04:00-05:30 Tommy Four Seven
05:30-07:00 AnD live
Multimedia: Interference Visual Crew (VJ-e: Monsieur Zupika, Deruba, Nai; światła: Łukasz Sztejna)

True Music Stage
21:00-23:00 LuLu Malina
23:00-01:00 Meg & Discox
01:00-03:00 Novika & Mr. Lex
03:00-05:00 Roger

Rynek

PIĄTEK/FRIDAY (27.07)
16:00-17:00 KVSN
18:30-19:30 Thomas Langner b2b Lucjan
19:30-20:30 Sincz

SOBOTA/SATURDAY (28.07)
10:30-12:00 Maryo
12:00-13:30 Ritual Thrills 
13:30-15:00 Joana
15:30-17:00 Last Robots
18:30-20:00 Kuba Otłowski 

AUDIORIVER SUN/DAY

Stage One:
11:00-13:00 kEczuP
13:00-14:30 Raidho
14:30-16:30 Leon b2b Glasse
16:30-18:00 Be Svendsen
18:00-19:30 Rampue live
19:30-21:30 Lee Burridge

Stage Two:
11:30-13:30 Living Plastic
13:30-15:30 Alegria b2b Artiztix
15:30-17:30 MJ Cole
17:30-19:30 Zed Bias ft. Slay
19:30-21:30 Nicky Blackmarket ft. MC Fatman D



Więcej informacji: www.audioriver.pl

Sprzedaż biletów na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem serwisu eBilet.pl: www.audioriver.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.
Dzięki wsparciu: Miasta Płock, Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki oraz British Council



***

13. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 27-29 lipca 2018 r. w Płocku. Festiwal istnieje od 2006 roku - pięć ostatnich edycji zostało wyprzedanych jeszcze przed otwarciem bram festiwalu, a ostatnia zgromadziła aż 30 tysięcy osób. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jest Akcja!


Konkurs fb z zaproszeniem na cały weekend Audioriver


Karnet na cały weekend za zaproszenie na Audio zgarnia OSKAR (zapraszamy do kontaktu poprzez fb z naszą stroną)



 







Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 547
Źródło: HouseMafia

Tagi: Audioriver rozpika czasowa audio Audio time table




» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 





HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt