HouseMafia.pl : The house of god
25 Sierpnia 2019r
» On-line: 38 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 08.10.18

Sensation Poland 2018 informacje organizacyjne.

Sensation Poland 2018 odbędzie się już 13 października w mieście Gliwice! Będzie to z pewnością jeden z największych eventów nie tylko tego roku, ale również ostatnich lat, gdyż ta legendarna, holenderska marka powraca do naszego kraju po ośmiu latach.
#MiastoGliwiceZaprasza

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w nowoczesnej, gliwickiej Arenie. Poniżej prezentujemy garść cennych informacji organizacyjnych, z którymi obowiązkowo powinien zapoznać się każdy uczestnik Sensation, które tym razem odbędzie się pod nowym hasłem przewodnim: „RISE”.


#MiastoGliwiceZaprasza
TIME-TABLE MAIN STAGE

20:00 - OTWARCIE BRAM
21:00 - 21:50 Gromee
21:50 - 22:50 Mr. White
22:50 - 23:50 Roger Sanchez
23:50 - 00:00 MegaMix
00:00 - 01:00 Fedde Le Grand
01:00 - 02:00 PureNRG LIVE
02:00 - 03:00 Paul van Dyk
03:00 - 04:00 Marco V
04:00 - 05:00 Erick Morillo
05:00 - ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Mapka w załączniku. Prosimy o zapoznanie się z nią.

BILETY
Sprzedaż online trwać będzie do czwartku, 12 października do godziny 23:59 na wlotki.pl, z kolei na abilet.pl sprzedaż będzie trwać do czasu samej imprezy.
Bilety będą dostępne w kasach w dniu imprezy. Kasa czynna będzie od godziny 15:00 aż do rana. Ceny:
 • STANDARD: 290 zł,
 • GOLDEN: 690 zł,
 • DELUXE VIP: 900 zł,
 • SKYBOX, 1700 zł za osobę.
  Chętnych prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za SkyBox:
  Kinga, tel. 602351292
  mail: [email protected]
  ___________
  APLIKACJA WOOV!
  Znajdź swoich przyjaciół, zobacz, kto gra i zawsze wiedz, co się dzieje na Sensation Poland 2018! Wskakuj, startuj i zacznij odkrywać czym jest Woov. Aplikacja będzie używana po raz trzeci na polskim evencie!


  Ważne informacje organizacyjne:
  Otwarcie bram:
 • 20:00 wejście główne z biletami STANDARD,
 • 20:30 wejście z biletami VIP, DELUXE VIP i inne,
 • 20:00 media, press.
  Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków. Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.
  Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

  Osoby, które wygrały bilet w konkursach będą musiały posiadać swój indywidualny kod otrzymany od danych mediów. Dokument tożsamości również jest wymagany. Po pozytywnej weryfikacji dana osoba dostanie opaskę wraz z kodem, który zostanie zeskanowany przy wejściu głównym.

  Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie recepcja oznakowana jako informacja, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim.  UBIÓR:
  ✅ WHITE = WHITE. Nie ma więc beżu, szarości, brązu i innych niezależnie od odcienia.
  ✅ Białe koszulki z małymi nadrukami innego koloru - OK.
  ✅ Akcesoria innego koloru - OK.
  ✅ Obuwie innego koloru - OK.
  ✅ Białe jeansy - OK.
  ✅ Białe szorty - OK.
  ✅ Maksymalnie 10% ubioru może mieć inny kolor niż biały.
  Należy pamiętać, że jeśli nie będziecie ubrani na biało - nie wejdziecie na imprezę. Nawet z ważnym biletem. ⚠️
  UWAGA!


  Wiele osób ma problem z kupnem białych spodni, mowa zwłaszcza o mężczyznach. Wychodząc naprzeciw temu problemowi postanowiliśmy, że w kasach w dniu imprezy będą dostępne białe kombinezony. Osoby, które posiadają bilet mogą je nabyć w cenie 8 zł, zaś osoby kupujące bilet w kasie nabędą jednorazowy kombinezon w cenie 12 zł. Dostępne rozmiary to: od M do XXXL. Ilość: 500 sztuk.
  Oczywiście, będziecie mogli nabyć również inne, pozostałe ubrania z logotypem Sensation w naszym oficjalnym sklepie. Będą nimi t--shirty, bluzy oraz spodnie.


  MERCHANDISE:
  Podczas Sensation Poland 2018 będą znajdować się dwa stoiska z gadżetami. Pierwszy na zewnątrz, gdzie będzie można kupić białą odzież na event, z kolei drugi sklep znajdować się będzie już w środku. Będziecie mogli zakupić oficjalne gadżety typu koszulki, bluzy czy silikonowe opaski, a także płyty CD sygnowane marką Sony Music Poland oraz ProLogic Music.

  W poniedziałek, tj. 8 października rozpocznie się przedsprzedaż internetowa gadżetów, które będą do odebrania przed eventem. Link opublikujemy na naszym fanpage’u TME.
  SZATNIE:

  Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Opłaty pobiera operator gliwickiej Areny.

  TOALETY:
  Na terenie imprezy masowej znajdują się toalety, które będą bezpłatne.
  Wejścia:
  WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!
  Wejścia:
 • bilety konkursowe: osoby będące na liście konkursowej będą musiały podać swój specjalny kod w kasie, a następnie z otrzymaną opaską muszą udać się do wejścia głównego,
 • media/press: brama od ulicy Akademickiej,
 • osoby niepełnosprawne: wejście A,
 • bilety sektor główny: wejście A,
 • bilety SKY BOX: wejście C,
 • bilety VIP, DELUXE VIP: wejście C.
  Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

  CATERING:

  Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w napoje chłodzące, napoje energetyczne, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody.

  UWAGA! PŁATNOŚCI ZA CAŁY CATERING NA TERENIE IMPREZY ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ ŻETONÓW!

  Zasady wymiany gotówki na żetony (szczegółowy regulamin znajdziecie na hali, prosimy o zapoznanie się z nim).
  1) Podczas trwania imprezy pod tytułem „Sensation Poland 2018” (13.10.2018) płatności na stoiskach handlowych można dokonywać tylko żetonami wymienionymi w wyznaczonych i oznaczonych punktach żetonowych.
  2) Żetony nie obowiązują na zakup biletów na nasze kolejne eventy. Bilety na te wydarzenia możecie kupić płacąc zarówno gotówką jak i kartą.
  3) W punktach żetonowych wymieniamy pieniądze na żetony. Honorujemy karty płatnicze.
  4) PASEK ZAWIERA 5 SZT. ŻETONÓW. WARTOŚĆ PASKA ŻETONÓW – 25 ZŁ. Złotówki wymienić można najmniej na 1 pasek = 5 żetonów.
  5) Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu.


  PALARNIE:

  Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma swoje palarnie.

  DEPOZYTY:

  Depozyt (szafki depozytowe) znajduje tuż obok zewnętrznego sklepu oraz kas biletowych. Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 20 zł.
  Regulamin znajduje się przy depozycie.

  PARKINGI:

  Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Wpływy z parkingów pobiera Arena Gliwice. Parkingi są płatne gotówką na miejscu, ale bilety można nabyć również drogą elektroniczną, LINK: https://abilet.pl/impreza/sensation-white-parking-4852

  Ilość miejsc ograniczona.


  TRANSPORT:
  Z dworca w Gliwicach jak i z dworca w Katowicach będzie dostępna komunikacja obsługiwana przez GTV BUS z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach.

  GLIWICE:
  Autobusy kursować będą od godziny 19:00, co 30 minut, aż do 22:00.
  Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
  CENA: 5 zł płatne gotówką w autobusie.
  KATOWICE:
  Autobusy kursować będą od godziny 18:30, co 60 minut, aż do 21:30.
  Autobusy ponownie zaczną kursować od godziny 3:00 do godziny 7:00.
  CENA: 10 zł płatne gotówką w autobusie.

  Wszelkie informacje:
  GTV PARTY BUS FACEBOOK
  Opłaty pobiera GTV Party Bus.

  Osoby niepełnosprawne:
  Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

  Leki i inne:
  Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

  ___________
  Dokładny regulamin imprezy znajduje się na www.tme-event.com
  TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!
  Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Sensation Poland 2018!
 •    Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1700
  Źródło: HouseMafia

  Tagi: Miasto Gliwice Gliwice Sensation SW White info organizacyjne
  » Komentarze
  Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

   

  HouseMafia na facebooku
   
  © 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
  Realizacja: niteckiDesign.pl
  Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
  Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt