HouseMafia.pl : The house of god
17 Sierpnia 2019r
» On-line: 36 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 19.09.18

Space Ibiza potwierdziło współpracę z Carl Cox !

W ostatnim czasie pojawiało się sporo plotek na temat informacji o tym, że Carl Cox będzie prowadził klub Space na Ibizie. W dniu wczorajszym wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.


Dwa lata po ostatecznym zamknięciu Space Ibiza, legendarny klub oficjalnie ogłosił, że czterej jego kluczowi gracze rozpoczną kolejny rozdział klubu, który wielokrotnie wygrywał tytuł "najlepszego klubu na świecie. "Partnerstwo składa się z właściciela i założyciela Space Pepe Roselló, króla techno Carla Coxa, znanego promotora z Ibizy Davea Browninga i dyrektora generalnego urzędującego w ostatnich latach Juana Arenasa. Wspólnie budować będą Space w nowym "kosmicznym" miejscu.

Carl Cox przez wiele lat występów na białej wyspie był oddany swojej grze dla klub Space, nie tylko z powodu swojej 15-letniej rezydencji, która zakończyła się, wraz z zamknięciem klubu.Carl powiedział: "Space Ibiza zawsze była moim domem przez ostatnie 20 lat, aby wytyczyć nową drogę dla przyszłości Space jest naprawdę ekscytująca, a teraz nawiązując współpracę z Pepe, Juanem i Davem Browningiem, kierować nowo utworzonym zespołem, czuje się solidnie w taki sposób, że jesteśmy zespołem rodzinnym i wydaje mi się, że możemy przywrócić wszystko do miejsca, które temu klubowi się należą. "

Pod koniec roku poznamy nową lokalizację klubu Space. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 703
Źródło: HouseMafia

Tagi: Space Ibiza
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt