HouseMafia.pl : The house of god
4 Grudnia 2020r
» On-line: 58 / 1 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 06.08.20

Summer Revolution 2020 odwołane !

Organizator Summer Revolution poinformował o odwołaniu wydrzenia.
Poniżej komunikat:

Szanowni Miłośnicy Muzyki Klubowej,

Chcielibyśmy dziś informować Was o samych pozytywnych informacjach, jednakże realia są zgoła odmienne.

Prosimy jednak o poświęcenie na przeczytanie poniższego tekstu kilku minut.
Rok 2020 zaskoczył nas wszystkich pojawienie się pandemii Sars-COVID19 zmieniło życie każdego z nas jednak my do samego końca wierzyliśmy, że uda nam się zorganizować jako jednym z nielicznych festiwal w tym trudnym czasie.
Na przełomie kwietnia/maja wielu z Was pytało, dlaczego jak inni nie przekładamy eventów na rok 2021, zauważając ciągły nasz rozwój, mimo wszystko nadal uważamy, że działamy przede wszystkim lokalnie.

Z końcem czerwca, gdy w życie weszło rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów o braku limitów w osobach na imprezach z zachowaniem wszelkich restrykcji i wytycznych, w naszych sercach pojawiła się iskierka nadzieii, że nie wszystko stracone. Przystąpiliśmy do działania, zorganizowaliśmy dwa posiedzenia z organami powiatowymi takimi jak: Jednostka Samorządu Terytorialnego (JST), Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Straży Pożarnej, Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna na spotkaniach tych przedstawialiśmy koncepcje organizacji wydarzenia z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących restrykcji oraz wytycznych, które zostały wydane przez GIS (Główny Inspektor Sanitarny), krok po kroku został stworzony plan mający zachowanie wszystkich z wystąpieniem zagrożenia epidemicznego COVID-19, który został w pełni zaakceptowany przez wszystkie organy wydające opinię nie mające żadnych przeciwwskazań.

Teren lubaskiej plaży to powierzchnia 8800m2, wydarzenie było planowane na 1500 osób będących jednocześnie na terenie wydarzenia co daje niespełna 6m2 na osobę (aktualnie obowiązuje 5m2 na osobę). Plan zawierał wejścia podzielone na 3 etapy z dezynfekcją, sprawdzeniem tożsamości oraz oświadczeniem o stanie zdrowia.

Na terenie festiwalu zaplanowane były punkty do dezynfekcji indywidualnej, dezynfekcja toalet oraz wszystkich powierzchni dotykowych co godzinę, strefa gastronomiczna z własnymi wytycznymi zgodnymi z Głównym Inspektorem Sanitarnym. Po złożeniu dokumentacji otrzymaliśmy 3 z 4 opinii pozytywnych oraz jedną opinię opisująca, iż wydarzenie jest zaplanowane zgodnie z przepisami lecz jako instytucja nie rekomendują przeprowadzenia imprez masowych w stanie epidemii sars-covid19.
W dniu 30.07.2020 roku otrzymaliśmy decyzję odmowna organizacji wydarzenie Summer Revolution V przez I instancje JST w Lubaszu, nasza reakcja była natychmiastowa odwołanie do II instancji Samorządowego Kolegium Odwoławczego, argumentem najważniejszym był brak zakazu prawnego na organizacje takiego wydarzenia, a nie należy opierać decyzji jedynie na rekomendacji.

Niestety w dniu dzisiejszym tj. 06.08.2020 roku odebraliśmy decyzję, która utrzymuję w mocy wyrok I instancji, dlatego jesteśmy zmuszeni przenieść wydarzenie Summer Revolution V oraz Darkness Castle II na rok 2021. Mimo, iż nadal nie zgadzamy się z decyzją obu instancji, czasu na dalsze poczynania poprostu nie mamy.
Od samego początku staraliśmy się być wobec was fair w żadnym z komunikatów nie potwierdziliśmy, że festiwal dojdzie do skutku, dlatego też nie trafił żaden bilet do sprzedaży mimo wszystko bardzo ubolewamy nad obecną sytuacją, lecz mamy nadzieje, że ufacie nam nadal i za rok spotkamy się w jak największym gronie.

Z wyrazami szacunku organizatorzy Summer Revolution Festivals. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 265
Źródło: HouseMafia

Tagi: Summer Revolution Lubasz Darkness odwołane
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt