HouseMafia.pl : The house of god
17 Lutego 2018r
» On-line: 11 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p barti1121~ dla - POZDRO DLA MOJEJ DOMINISI :* elec33~ dla - pozdrawiam wszystkich swirów i świruski ave amen bania!!!%%% MatyS_918~ dla dla ekipyt z kóz- Pozdrawiam ekipe z Kóz koło bielska białej panowie i panie weekend lecimy do odcinki :)) DJBoras~ dla wszyscy- Pozdrawiam mojego Misia który siedzi ze mną i słucha muzyki na Housemafia i cała ekipe Housemafii :D szyszkaDJ~ dla dla wszystkich - pozdrowienia dla wszystkich ktorzy lubia clubiwe dzwieki :) zapraszam na moj profil :) Pozdro :) Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 22.10.15

Sunrise Festival 2016 będzie większy ?

We wtorek ( 20.10 ) w Kołobrzegu odbyła się sesja rady miasta. Jednym z poruszanych tematów był Sunrise Festival. Na sesji pojawili się przedstawiciele Sunrise - Krzysztof Bartyzel i Roman Łangowski.


( screen yt )


Organizatorzy Sunrise Festival podsumowali dotychczasową 12-letnią działalność festivalu. Podczas spotkania zaprezentowano trzy modele rozwoju Sunrise Festival. Podczas krótkiej prezentacji multimedialnej możemy zobaczyć informację o sprzedanej liczbie biletów z poprzedniej edycji ( piątek: 20 000 osób/ sobota 22 000 os. / niedziela 8 000 os. ) oraz informację skierowaną do potencjalnych sponsorów i partnerów festiwalu. Krzysztof Bartyzel namawiał do większego wsparcia finansowania festiwalu oraz wspólnej promocji Miasta Kołobrzeg. Sunrise Festival ubiega się o 6,5 mln dotacji .

Trzecia scena na Sunrise Festival

Zaprezentowany drugi model podczas wizualizacji zapowiada poszerzenie terenu imprezy o budowę trzeciej sceny usytuowanej na plaży. Dzięki powiększeniu terenu festiwalu podczas każdego dnia będzie mogło się bawić o 10 tysięcy osób więcej.

( screen yt )

( screen yt )


Pytania i pochwały podczas sesji

Podczas sesji padły również zapytania o zmianę lokalizacji. Radny Zarzycki wymienił plusy i minusy organizacji Sunrise w obecnej lokalizacji i namawiał do myślenia w przyszłość w kierunku zmiany miejsca na Bagicz. Krzyszof Bartyzel poinformował radnych, że na dzień dzisiejszy nie są wstanie podjąć się organizacji wydarzenia w Bagiczu.

Kilku radnych miasta Kołobrzegu wystawiło pozytywną opinię dla festivalu, oraz oznajmiło, że ubiegła edycja była ich pierwszą i czuli się bezpiecznie jako uczestnicy imprezy. Podkreślono również obecność zróżnicowanej grupy społecznej odbiorców festivalu.

Viceprzewodniczący rady miasta Kołobrzegu Bogdan Błaszczyk mówił, że miasto na dzień dzisiejszy nie jest przygotowane do wsparcia zwiększenia dofinansowania na rozwój Sunrise w takiej formie jakiej zaprezentowali przedstawiciele Sunrise.

Na koniec spotkania pani przewodnicząca rady miasta Wioletta Dymecka poinformowała, że wszyscy przedstawiciele rady miasta jednogłośnie chcą aby Sunrise Festival pozostał w Kołobrzegu.


video z Sesji rady miasta Kołobrzeg

Całość z sesji rady miasta możecie obejrzeć pod linkiem: ( Początek od 18 minuty )
Termin Sunrise Festival 2016

Kolejna edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie się 22-25 Lipca.------
krótka informacja na temat Sunrise

Sunrise Festival jest najpopularniejszym festivalem klubowym w Polsce i jednym z dziesięciu najbardziej popularnych w Europie. Sunrise Festival odbywa się od 12- lat w Kołobrzegu. Przez trzy dni festival gromadzi co roku ponad 100 tysięcy klubowiczów. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 21078
Źródło: HouseMafia

Tagi: Sunrise Festival dj Kris Krzysztof Bartyzel większy Sunrise Kołobrzeg
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt