HouseMafia.pl : The house of god
5 Lipca 2022r
» On-line: 34 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 22.10.15

Sunrise Festival 2016 będzie większy ?

We wtorek ( 20.10 ) w Kołobrzegu odbyła się sesja rady miasta. Jednym z poruszanych tematów był Sunrise Festival. Na sesji pojawili się przedstawiciele Sunrise - Krzysztof Bartyzel i Roman Łangowski.


( screen yt )


Organizatorzy Sunrise Festival podsumowali dotychczasową 12-letnią działalność festivalu. Podczas spotkania zaprezentowano trzy modele rozwoju Sunrise Festival. Podczas krótkiej prezentacji multimedialnej możemy zobaczyć informację o sprzedanej liczbie biletów z poprzedniej edycji ( piątek: 20 000 osób/ sobota 22 000 os. / niedziela 8 000 os. ) oraz informację skierowaną do potencjalnych sponsorów i partnerów festiwalu. Krzysztof Bartyzel namawiał do większego wsparcia finansowania festiwalu oraz wspólnej promocji Miasta Kołobrzeg. Sunrise Festival ubiega się o 6,5 mln dotacji .

Trzecia scena na Sunrise Festival

Zaprezentowany drugi model podczas wizualizacji zapowiada poszerzenie terenu imprezy o budowę trzeciej sceny usytuowanej na plaży. Dzięki powiększeniu terenu festiwalu podczas każdego dnia będzie mogło się bawić o 10 tysięcy osób więcej.

( screen yt )

( screen yt )


Pytania i pochwały podczas sesji

Podczas sesji padły również zapytania o zmianę lokalizacji. Radny Zarzycki wymienił plusy i minusy organizacji Sunrise w obecnej lokalizacji i namawiał do myślenia w przyszłość w kierunku zmiany miejsca na Bagicz. Krzyszof Bartyzel poinformował radnych, że na dzień dzisiejszy nie są wstanie podjąć się organizacji wydarzenia w Bagiczu.

Kilku radnych miasta Kołobrzegu wystawiło pozytywną opinię dla festivalu, oraz oznajmiło, że ubiegła edycja była ich pierwszą i czuli się bezpiecznie jako uczestnicy imprezy. Podkreślono również obecność zróżnicowanej grupy społecznej odbiorców festivalu.

Viceprzewodniczący rady miasta Kołobrzegu Bogdan Błaszczyk mówił, że miasto na dzień dzisiejszy nie jest przygotowane do wsparcia zwiększenia dofinansowania na rozwój Sunrise w takiej formie jakiej zaprezentowali przedstawiciele Sunrise.

Na koniec spotkania pani przewodnicząca rady miasta Wioletta Dymecka poinformowała, że wszyscy przedstawiciele rady miasta jednogłośnie chcą aby Sunrise Festival pozostał w Kołobrzegu.


video z Sesji rady miasta Kołobrzeg

Całość z sesji rady miasta możecie obejrzeć pod linkiem: ( Początek od 18 minuty )
Termin Sunrise Festival 2016

Kolejna edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu odbędzie się 22-25 Lipca.------
krótka informacja na temat Sunrise

Sunrise Festival jest najpopularniejszym festivalem klubowym w Polsce i jednym z dziesięciu najbardziej popularnych w Europie. Sunrise Festival odbywa się od 12- lat w Kołobrzegu. Przez trzy dni festival gromadzi co roku ponad 100 tysięcy klubowiczów. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 24503
Źródło: HouseMafia

Tagi: Sunrise Festival dj Kris Krzysztof Bartyzel większy Sunrise Kołobrzeg
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt