HouseMafia.pl : The house of god
19 Stycznia 2019r
» On-line: 34 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 15.12.17

Sunrise Festival - będą zmiany !

Oficjalny komunikat MDT na temat ostatnich spekulacji !


"Drodzy uczestnicy Sunrise Festival,

W trosce o komfort wszystkich uczestników naszego wspólnego muzycznego święta, postanowiliśmy wdrożyć kilka zmian organizacyjnych. Mamy nadzieję, że Sunrise Festival już niedługo będzie konkurencyjny dla największych europejskich festiwali muzycznych, a Wy będziecie jego częścią!

Po pierwsze Sunrise Festival 2018 po raz ostatni odbędzie się w Amfiteatrze w Kołobrzegu. Naszą współpracę kończymy jednak z przytupem – obok sceny w Amfiteatrze i na parkingu, stworzymy trzecią scenę, na której królowały będą świeże nurty muzyczne.

Znamy też datę imprezy. Sunrise Festival 2018 odbędzie się 27-30 lipca.

Kolejna zmiana dotyczy startu przedsprzedaży biletów, która zaplanowana jest na 1 lutego. Zmieniamy formułę sprzedaży na tzw. pre-rejestrację, która trwać będzie od 1 lutego do 25 lutego. Po tym terminie otrzymacie maila z informacją czy otrzymaliście zamówioną ilość biletów oraz instrukcję do ich opłacenia. Będziecie mieli na to 3 dni czyli do 28 lutego. Wszystkie niesprzedane bilety pojawią się w starym systemie sprzedaży 1 marca w wyższych cenach i tym samym zakończony zostanie proces ich sprzedaży.

Następna rzecz to rozwój festiwalu w kolejnych latach.


"


Prosimy Was o nie rezerwowanie hoteli w Kołobrzegu w 2019 roku, ponieważ nie jesteśmy pewni, czy właśnie tam odbędzie się Sunrise Festival 2019. Złożyliśmy propozycję kilku miastom ponieważ chcemy zapewnić Wam jak najlepsze i jak najdogodniejsze warunki, ale uważamy również, że do realizacji tak dużego festiwalu potrzebne jest zaplecze dużej aglomeracji i bliskość lotniska.

Tych, którym brakować będzie Amfiteatru zapewniamy, że kilka nowych scen planujemy zbudować właśnie w formie amfiteatru, ale większych i bardziej komfortowych niż ten kołobrzeski. Jeśli chodzi o zaplecze hotelowe i shuttle busy to zrobimy wszystko, żebyście mogli bawić do białego rana nikomu nie przeszkadzając.

Docelowo pragniemy powołać do życia miasteczko festiwalowe ze sceną na polu namiotowym czynnym już dzień przed festiwalem, ale przed nami jeszcze bardzo długa droga. Oczywiście o wszelkich zmianach poinformujemy Was osobiście. Poniżej przedstawiamy krótki projekt planu, który będziemy realizować w kilku etapach – jak pewnie widzicie, to wielkie przedsięwzięcie.

Bądźcie z nami i do usłyszenia!

MDT PRODUCTION"
Urząd miasta

Co na to urząd miasta ? Sprawdźcie w krótki video nagranym przez lokalne wiadomości
PS.Czekamy na Wasze komentarze na www.facebook.com/housemafia.pl Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 5046
Źródło: HouseMafia

Tagi: Sunrise Sunrise festival zmiana lokalizacji
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt