HouseMafia.pl : The house of god
31 Maja 2020r
» On-line: 59 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy Pozdrowienia
Ultra

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 27.07.19

Tłumy w Kosmosie, polski akcent na Main Stage. Audioriver dzień 1

Pierwsze dźwięki elektroniki witały festiwalowiczów na płockim Starym Rynku. Otwarciu bram towarzyszył tradycyjny już deszcz, który tylko podgrzał plażową atmosferę. A gorąco było aż do 7 nad ranem, kiedy kończyły się ostatnie sety w Circus Tencie i Kosmosie. Festiwal Audioriver ruszył, przed nami dzień drugi.
Mocnym punktem pierwszego dnia okazał się Polo & Pan Live. Francuski duet zadedykował ze sceny wszystkim Polakom numer „Arc-en-ciel” — czyli „Tęcza”. Taneczny set był jednym z jaśniejszych punktów programu otwarcia i na długo zapadnie w pamięci uczestników. Na innych scenach było równie intensywnie. Warto wspomnieć zachwycającą Jaydę G na Burn Stageu, Andy C ft. Tonn Piper w Hybrid Tent czy Sama Paganiniego w Circusie.Odwołany tuż przed festiwalem przyjazd Black Madonny, która nie mogła przyjechać do Polski z powodów osobistych, nie okazał się problemem. Przedłużone sety na Burn Stageu trzymały w napięciu do samego rana i pozwalały dłużej cieszyć się kontaktem z mocnym line-upem sceny.

Strzałem w dziesiątkę okazał się też nowy Chillout Zone. Zalesiona strefa, magicznie oświetlona lampionami rozstawionymi wśród drzew, z własną sceną, była nie tylko schronieniem dla zmęczonych, ale oferowała też dużo dobrej, choć mniej tanecznej, muzyki. Kojące dźwięki elektro płynęły tam do 5 nad ranem.

Wśród 11 scen i stref muzycznych miejsce dla siebie znalazły też strefy Fundacji #sexedPL i Komisji Europejskiej, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Co nas czeka drugiego dnia? Najpierw Sobótka, czyli dzienny program Audioriver. W tym roku to panele o teraźniejszości i przyszłości muzyki elektronicznej, Q&A z gościem Fundacji #sexedPL — Michałem Pozdałem, a wieczorem muzyczny bifor. A na plaży zanosi się na oblężenie sceny głównej, której line-up powala: Eltron, Afterhuman Afterparty by Manoid & Hashimotowiksa, Jon Hopkins Live, Wilkinson Live, The Blaze i Modeselektor Live.

Szczegółowy program festiwalu dostępy jest w aplikacji Audioriver na systemy iOS i Android. Aplikacja do pobrania pod adresem: https://bit.ly/2JRNb93

14. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 26–28 lipca 2019 r. w Płocku. Festiwal istnieje od 2006 roku – sześć ostatnich edycji zostało wyprzedanych jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 30 tysięcy osób. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jest Akcja!

Festiwal wspierają: True Music, Coca-Cola, BURN i Lech. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 317
Źródło: HouseMafia

Tagi: audioriver festival Płock
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2020 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt