HouseMafia.pl : The house of god
17 Sierpnia 2019r
» On-line: 38 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 25.10.18

Transmission 2018 - Informacje organizacyjne

Przygotowania do kolejnej spektakularnej edycji Transmission The Awakening są już na ukończeniu. Tutaj znajdziecie niezbędne informacje odnośnie, które pomogą Wam w celebracji tej niesamowitej imprezy.
BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo naszych fanów i gości było, jest i zawsze będzie sprawą najwyższej wagi. Kontrola odbywać się będzie na miejscu przy wejściu na arenę z użyciem wykrywaczy metali i skanerów rentgenowskich. Bezpieczeństwo w O2 Arena jest pod ścisłym nadzorem ochrony hali. Każdy incydent będzie zgłaszany czeskiej policji, która wydała oświadczenie, że swoją obecnością będzie się starać zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas całego wydarzenia.

OFICJALNE PRE-PARTY W PIĄTEK 26 PAŹDZIERNIKA.

Weekend z Transmission rozpoczyna się już w piątek wieczorem w klubie Epic (Revoluční 3, Prague 1) , gdzie odbędzie się oficjalne pre-party. Tego wieczoru zagrają dla Was między innymi: Jordan Suckley, Driftmoon, Ruben de Ronde b2b Rodg oraz Nifra. Przedsprzedaż została zakończona, ale pozostało 100 biletów które będą dostępne na miejscu, więc warto pojawić się wcześnie. Czekamy na Ciebie w Club Epic!

TIMETABLE PRE-PARTY
22:00 | Luigi Di Mare – Warm Up
23:30 | Nifra
00:30 | Ruben de Ronde b2b Rodg
02:00 | Jordan Suckley
03:30 | Driftmoon
05:00 | End
GODZINY ROZPOCZĘCIA, ZAKOŃCZENIA ORAZ MEETING

Bramy o2 Arena zostaną otwarte o godz. 20:00 i już o tej godzinie swojego seta rozpocznie pierwszy dj. . Meeting polskiej ekipy zaplanowaliśmy na godz. 22:00 (na poziomie -1 przy pucharach). Nie przegapcie tych wydarzeń, bo będziecie później żałować 📷;) Transmission zakończy się o godz. 6:00. czasu zimowego.WEJŚCIE NA TEREN IMPREZY

Główne wejście dla posiadaczy biletów regularnych znajduje się po stronie północnej (Sever). W tym roku otwieramy również 10 dodatkowych wejść po stronie południowej (Jih) areny. Jeśli jesteś przed wejściem należy się kierować w lewo. Brama nr 1 jest przeznaczona dla gości z biletami VIP. Bramy nr 9 oraz 10 natomiast dla posiadaczy biletów Golden Ticket. Pamiętajcie że bilet upoważnia tylko do jednorazowego wstępu do hali!! .

BILETY

Wszystkie bilety zostały wyprzedane. Aby uniknąć rozczarowania radzimy nie kupować biletów na czarnym rynku. Nie bierzemy odpowiedzialności za zakupione w ten sposób bilety. Zalecamy wydrukowanie e-biletów, aby uniknąć problemów technicznych przy wejściu na arenę O2. Wszyscy goście z biletem regularnym, VIP-owym i/lub Złotym otrzymają przy wejściu opaskę na rękę identyfikacyjną, która będzie potrzebna do wejścia na parkiet. Dostęp do parkietu bez opaski nie będzie możliwy.

WYMIANA BILETÓW ELEKTRONICZNYCH

Bilety elektroniczne Paylogic należy wymienić na bilety standardowe Ticketportal na stanowiskach Paylogic po północnej stronie areny O2 w pobliżu wejścia VIP (Brama nr 1). Wymiana biletów jest możliwa w godzinach od 16:00 do 03:00. Aby uniknąć kolejek zalecamy wcześniejsze pojawienie się na miejscu.

BILETY GOLDEN VIP

Osoby posiadające bilety Golden VIP mogą korzystać z wejść nr 9 oraz 10. Po wejściu na arenę O2 otrzymają opaskę identyfikacyjną, która umożliwia wejście na parkiet taneczny. Bilet Golden VIP umożliwia korzystanie z schodów ruchomych na najwyższy poziom, na którym wymagane jest posiadanie drugiej opaski identyfikacyjnej. Bardzo ważne jest, aby mieć przy sobie bilet przez cały czas, aby móc korzystać z schodów ruchomych!

OSOBY Z TATUAŻAMI

Osoby z tatuażami wchodzą na teren hali wejściem nr. 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych a także sprawdzeniu tatuaży będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 16:00 do godz. 01:00. Wejście na Arenę będzie możliwe od godz. 20:00. Bilety będą wydawane wyłącznie posiadaczom tatuaży zarejestrowanym przed 10.10.2018 r.

WEJŚCIE Z AKREDYTACJĄ DLA FOTOGRAFÓW ORAZ INNYCH MEDIÓW

Osoby które znajdują się na liście akredytacyjnej wchodzą wejściem nr 31. Po pokazaniu dokumentu tożsamości i zweryfikowaniu danych będziecie mogli wejść na imprezę. Wejście to będzie czynne od godz. 19:00.

SZAFKI E-LOCKERS - DAWNE SZATNIE

Szafki elektroniczne będą dostępne na 4. piętrze hali sO2, dostępne za pośrednictwem schodów ruchomych w północnym foyer. Szafki te są dostępne w przedsprzedaży za 8,50€ do piątku 26 października do godziny 10:00. Można je kupić za pośrednictwem tego linku: bit.ly/Lockers-TMPRG18. W piątek wieczorem otrzymacie na podany przy zakupie adres e-mail (sprawdźcie też folder spam) numer szafki oraz kod PIN.
W nocy będzie można również kupić schowki elektryczne za 9€ (dostępna jest również płatność kartą). Istnieje wiele korzyści płynących z używania szafek, takich jak brak kolejek, możliwość dzielenia się nimi z przyjaciółmi dzięki systemowi kodów PIN i większej pojemności. Nie będzie "tradycyjnych" szatni, jak w poprzednich latach!!!.

SZAFKI VIP

Szafki VIP są bezpłatne dla posiadaczy biletów VIP, ale konieczne jest wpłacenie kaucji (100 CZK / 5€), która zostanie zwrócona po zwrocie klucza do szafki. Szafki są dostępne przez całą noc i znajdują się przed wejściem GOLDFINGERS VIP DECK.
BAGAŻ PONADGABARYTOWY
Jeśli masz przy sobie coś, co nie mieści się w szafce i nie należy do przedmiotów zabronionych, możesz to przechować w magazynie O2 Arena, który znajduje się przed areną. Będzie on otwarty od 19:30 do 06:30. Cena wynosi od 20 CZK do 100 CZK, w zależności od wartości przechowywanego obiektu.
ZGUBIONE - ZNALEZIONE
Punkt gdzie można oddawać znalezione rzeczy oraz poszukiwać zgubionych jest oznaczony na mapie jako punkt Info, który będzie czynny przez całą noc.

PŁATNOŚCI

Płatności w hali są możliwe zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi. Na miejscu znajduje się bankomat. Jest możliwość płacenia w Euro, ale nie zalecamy tej metody, gdyż kurs jest bardzo niekorzystny, w tym przypadku reszta zostanie wydana Wam w koronach (koszt piwa to ok 60 koron).

OFICJALNY SKLEP

Duże stoisko z gadżetami znajdować się będzie zaraz za punktem info (znajdziecie je na mapie). Znajdziecie w nich gadżety związane z Transmission takie jak koszulki, czapki, smycze, flagi czy okulary. Z dokładną ofertą możecie zapoznać się na stronie: www.transmission.events/shop.

BROSZURA

Przy wejściu na arenę O2 wszyscy odwiedzający otrzymają broszurkę informacyjną wraz z time-table, mapą itp.

APLIKACJA MOBILNA

Po raz kolejny udostępniona została aplikacja mobilna WOOV gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat show, sprawdzić między innymi Time Table oraz wiele więcej. Linki do pobrania: www.woov.com/TransmissionPrague

POZIOM DŹWIĘKU

Poziom dźwięku na Transmission to 102 do 105 DB, w związku z czym zalecamy używanie stoperów, które również możecie zakupić na miejscu w oficjalnym sklepie.

MINIMALNY WIEK

Wstęp na imprezę jest od 18-tu lat, wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie: O2 arena website.

TOALETY

Toalety znajdują się wokół całej hali i są darmowe. Posiadacze biletów VIP mogą korzystać z toalet znajdujących się w pobliżu platformy VIP.

PARKING

Osoby przyjeżdżające własnym samochodem mogą skorzystać z parkingu znajdującego w bezpośrednim sąsiedztwie o2 Arena. Po szczegóły zapraszamy na stronę hali.

TAXI

Parking taksówek znajduje się po północnej stronie hali na ulicy Ocelářská. Uważajcie na zawyżone ceny, radzimy wcześniej pobrać jedną z wielu dostępnych w Czechach aplikacji do zamawiania taxi.

TRANSPORT PUBLICZNY

O2 Arena znajduje się na ulicy nr Českomoravskiej 2345/17, Praga 9. Obok jest stacja metra "Českomoravská" (żółta linia metra “B”). z której można wejść na arenę przez wejścia północne. Na stacji Českomoravská kończą się również autobusy 151, 152, 375. Najbliższy dworzec tramwajowy to "Multiaréna Praha" (linie 8, 25 i linia nocna 92). Przyjeżdżając z tej strony można wejść na południowe wejście na halę. Terminal autobusowy i dworzec kolejowy "Praha-Libeň" znajdują się w odległości kilku minut spacerem. Więcej informacji o tym, jak dojechać tam transportem publicznym lub samochodem, można znaleźć na stronie internetowej O2 Arena.

FOTO & VIDEO

Aby uwiecznić te wspaniałe momenty, możecie zabrać ze sobą amatorskie aparaty fotograficzne (bez wymiennej optyki)/telefony komórkowe/GoPro. Osoby posiadające profesjonalny sprzęt muszą mieć odpowiednią akredytację. Listy akredytacyjne zostały już zamknięte więc prosimy o nieprzesyłanie zapytań o akredytacje.

PALENIE

Na terenie hali obowiązuje zakaz palenia papierosów!!! Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz/przed obiektem. Możesz opuścić arenę i wrócić przez wybrane bramy. Nie zapomnij, że musisz mieć ważny bilet wstępu na arenę O2.

NIEDOZWOLONE !!!

Do hali jest zabronione wnoszenie: własnego jedzenia i napoi, narkotyków, wskaźników laserowych, selfie stick, szkła, aerozoli, puszek, plastikowych butelek PET, ostrych przedmiotów i innych przedmiotów, które mogłyby stwarzać zagrożenie. Zabroniona jest także odzież lub elementy wyposażenia które odnoszą się do poglądów politycznych itp.

TRANSMISJA LIVE ORAZ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Dla tych z Was, którym nie udało się dostać biletu mamy dobrą wiadomość: Transmission – The Awakening będzie transmitowany na żywo na www.TransmissionFestival.com od 21:00 do 06:00. Możesz śledzić również transmisję przed i w trakcie wydarzenia na kanałach społecznościowych: Facebook – Twitter – Instagram – Youtube Pamiętaj aby skorzystać z hashtagu: #TMPRG18. Twoje zdjęcia i posty z tym hashtagiem będą częścią strony www.transmission.events

FAQ LUB INNE PYTANIA

W przypadku jakichkolwiek innych pytań zapraszamy do sekcji FAQ na naszej stronie internetowej lub prosimy wysłać do nas e-maila na adres transmission(@)unitedmusic.cz lub zapytać też na po prostu na grupie i stronie Transmission Team Poland na Facebooku.

TIME TABLE
20:00 | OTWARCIE BRAM
20:00 | Thomas Coastline – Warm Up
21:30 | Ilan Bluestone
22:45 | Grum
00:00 | Above & Beyond
01:45 | Transmix
02:00 | Paul Van Dyk (o 03:00 nastąpi zmiana czasu na czas zimowy)
02:15 | Markus Schulz
03:30 | Vini Vici
04:45 | Liquid Soul
06:00 | ZakończeniePamiętajcie aby zjawić się odpowiednio wcześnie aby nie przegapić naszego meetingu oraz oficjalnego rozpoczęcia imprezy!! ŻYCZYMY WAM WSPANIAŁYCH WRAŻEŃ PODCZAS TRANSMISSION THE AWAKENING I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ BĘDZIEMY CZEKAĆ NA WAS NA PARKIECIE. DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ!! Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 539
Źródło: HouseMafia

Tagi: Trasmission Praga Prague TM
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt