HouseMafia.pl : The house of god
16 Stycznia 2019r
» On-line: 35 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Carl002~ dla - Pozdro dla wariatów z M-CE :) kumpel026~ dla Moniki- Pozdrowienia dla wszystkich !!! oraz specjalne dla mojej kochanej Monisi !! pozdro z bydgoszczy !!!!!!!!!!!!!!! Lecimyyyyyyyyyyy maddoxx24~ dla - Pozdrawiam Ekipę z Kóz,Andrychów,do odcinki:-p Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 12.03.18

UMF podpowiada kogo zobaczymy jako specjalny performance !

Już od dłuższego czasu wielu klubowiczów na świecie zastanawia się kogo zobaczymy na celebracji 20-lecia festivalu w Miami.


Organizatorzy informowali, że podczas tej edycji zobaczymy trzy sety niespodzianki.W specjalnych pamiątkowych boksach z biletami pojawiły się dedykowane łatki z logo Ultranaut i UMF. Poniżej możecie się dokładnie przyjrzeć co znajduje się na hafcie.

Na naszyfce możecie odnaleźć trzy pojedyńcze kropki po lewej stronie. Na uwagę zasługują również trzy palce które mogą sugerować na występ Swedish House Mafia.

Kolejne dwie kropki (dwie znajdują się w logo Tiesto) oznaczają wieki powrót Tiesto do trance i zobaczymy go na scenie ASOTa?

Na kasku Ultranauts możecie odnaleźć dwa pierścienie w kolorach Daft Punk.

Jeden z naszych obserwujących zauważył , że na hafcie może być również ukryty deadmaus5

A Wy jak sądzicie ? Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1950
Źródło: HouseMafia

Tagi: Ultra UMF Ultra Worldwide Ultra Music Festival Ultra Miami SHM DafHouse
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Kamerzysta Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt