HouseMafia.pl : The house of god
27 Stycznia 2021r
» On-line: 69 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 02.06.20

Untold festival 2020 oficjalnie odwołane !

Decyzja zapadła. Nie zobaczymy się w tym roku w Rumunii podczas Untold festival
Poniżej oświadczenie organizatora:


""Bohaterowie UNTOLD,

W ciągu ostatnich 5 lat doświadczyliśmy razem naszych najbardziej intensywnych uczuć i chwil, zapisując niewiarygodną historię. Każdy z was był znaczącą częścią każdego rozdziału. Za to dziękujemy wszystkim z całego serca! Staliśmy się nie tylko społecznością, ale ruchem! Pokolenie bohaterów napędzanych siłą dobra, zjednoczonych przez muzykę, obejmując magię niespodziewanego każdego roku.

Po niesamowitej edycji 2019 rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym magicznym rozdziałem UNTOLD, wkładając w niego całą naszą miłość i pasję, wprowadzając nasze najlepsze i innowacyjne pomysły na stół, przygotowując to "raz w życiu" doświadczenie line-up artystów, których nikt nie chciałby przegapić. Bez żadnych pytań UNTOLD 2020 przekroczyłoby wszystkie Wasze oczekiwania, jak każdy rozdział do tej pory, odkąd nasza historia rozpoczęła się w 2015. roku.

Niestety, ten rok przyszedł z wyzwaniem, które wszystkich przyłapało. Pandemia COVID-19 dała wszystkim mieszane uczucia, ale mieliśmy nadzieję, że wszystko wróci do sierpnia i będziemy mogli zobaczyć Was, których kochamy tego lata. Jednocześnie naszym priorytetem było i zawsze będzie zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Was wszystkich, naszych bohaterów UNTOLD, naszego zespołu, partnerów i wszystkich zaangażowanych w historię UNTOLD.

Poprosiliśmy władze, aby jak najszybciej powiadomiły nas, czy możemy zorganizować nasz festiwal w tym roku, ponieważ w większości krajów dotkniętych pandemią w Europie wydarzenia na to lato zostały odwołane przez decyzje rządu.

Z całą niepewnością, jaka istnieje w branży wydarzeń w Rumunii, nadal ma surowe warunki, na jakich ludzie mogą współpracować, a przede wszystkim ze względu na niedawny projekt prawniczy, ale jeszcze nie zatwierdzony przez Ministerstwo Kultury, który zabrania wydarzeń Licząc ponad 1000 uczestników do 31 sierpnia 2020 r mocno wierzymy, że musimy być odpowiedzialni i podjąć ostateczną decyzję, przynosząc wszystkim, którzy czekają na nasze wydarzenia tego lata.

UNTOLD polega na radości bycia z przyjaciółmi, bycia częścią najlepszego tłumu na świecie, a wszelkie ograniczenia w tym względzie nie pozwoliłyby Ci w pełni żyć i cieszyć się tym doświadczeniem.

Z złamanymi sercami, ale z pewnością, że to dla bezpieczeństwa wszystkich, musimy poinformować, że tegoroczną edycję UNTOLD przełożymy na 2021. Wszyscy jesteśmy smutni i zranieni, a zarazem pewni siebie, Świadomość, że to, co sprawia, że wierzymy od 2015 roku, pomoże nam przezwyciężyć każdą sytuację. Nasza miłość i pasja zawsze zatriumfują.

Wciąż wierzymy w świat muzyki i przyjaźni. Nie ma to jak energia i atmosfera muzyki i przyjaciół, śpiewający na szczycie płuc, ze ścigającymi się serca i duszami pękają życiem.
Musimy wierzyć, że doświadczymy tego uczucia ponownie, za rok. Potrzebujemy takich magicznych chwil w naszym życiu, aby zapewnić nas, że nie jesteśmy sami. I najważniejsze, żebyśmy siebie potrzebowali. Bez wątpienia magia UNTOLD 2021 będzie jednym z tych podniesionych doświadczeń, które określają Cię do samego rdzenia Twojego bytu.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni tym ponad 95 % z Was, którzy zamienili bilety i wejściówki na tegoroczną edycję na karnet ANYTIME. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że będziecie mieli najpiękniejsze doświadczenia na każdej z kolejnych 3 edycji, do których zdecydujecie się dołączyć.

Jeśli jeszcze nie zamieniłeś się na karnet ANYTIME, będziesz miał możliwość wyboru pomiędzy przeniesieniem biletu / karnetu 2020 na edycję 2021 lub otrzymaniem vouchera. Jak tylko ogłosimy terminy na UNTOLD 2021, będziecie mieli 30 dni na dokonanie wyboru. Voucher można wykorzystać na zakup produktów UNTOLD. Zwroty można dokonywać między 1 października 2021 r. a 31 grudnia 2021. r. Więcej szczegółów otrzymasz na maila.

Planujemy wiele wspaniałych projektów na nadchodzące dni, aby czas płynął szybciej, aż znów się zobaczymy.

Dziękuję, że jesteś częścią historii UNTOLD!
Magia utrzyma nas razem!
Nasza miłość jest na zawsze."

 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 588
Źródło: HouseMafia

Tagi: Untold Untold festival festival music
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt