HouseMafia.pl : The house of god
18 Stycznia 2021r
» On-line: 91 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 26.12.20

W Amsterdamie powstanie muzeum muzyki elektronicznej.

Kiedy w Polsce hucznie ogłoszono , że Michałowie na Podlasiu powstanie Centrum Disco Polo dzisiaj dowiadujemy się, że w Amsterdamie w sezonie letnim 2021 powstanie pierwsze na świecie muzeum muzyki elektronicznej.
Latem 2021 roku w Amsterdamie w Holandii zostanie otwarte pierwsze na świecie muzeum muzyki elektronicznej.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci elektroniczna muzyka taneczna przekształciła się ze sceny undergroundowej w globalny fenomen dzięki taki wydarzeniu jak Tomorrowland, Ultra czy EDC.

Muzeum będzie nosiło nazwę „OUR HOUSE”. Lokal będzie pełnił funkcję klubu oraz znajdą się w nim różnego rodzaju ciekawe instalacje. Twórcami są Heineken Experience i Jeroen Jansen (były dyrektor kreatywny ID&T)

Właściciele opisują miejsce jako lokal który ma oddać hołd szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Odwiedzający mają przeżyć podróż muzyki od Detroit do Amsterdamu, od Londynu do Berlina, od Las Vegas po Ibizę i od wczesnych lat 80-tych do dziś. W ten sposób odwiedzający mogą dowiedzieć się nie tylko o międzynarodowej historii muzyki elektronicznej, ale także o ich narodowym wkładzie w tę historię. Jest to ważne, ponieważ wszystkie te subkultury, lokalne produkty uboczne i osobiste kroniki są częścią globalnego zjawiska.

Akademia

Muzeum będzie prowadzić również swoją akademię. Akademia ma oferować możliwość poznania różnych aspektów branży poprzez kursy i warsztaty dla osób zainteresowanych dowiedzeniem się więcej o sektorze edm. Akademia ma być cenna zaównoa dla tych którzy planują zacząć swoją przygodę z muzyką jak i profesjonalistów. Lekcje na akademii poprowadzą tacy artyści jak sam Joris Voorn. Akademia planuje wymiany oraz tour po innych krajach.

Otwarcie latem 2021. Czekamy. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 224
Źródło: HouseMafia

Tagi: muzeum szkoła Amsterdam Academy Academy EDM
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt