HouseMafia.pl : The house of god
28 Maja 2022r
» On-line: 46 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 14.12.15

Wywiad z managerem klubu Epic Bydgoszcz

W najbliższy weekend w Bydgoszczy odbędzie się jedna z najważniejszych klubowych imprez kończąca dobry klubowy rok w Polsce. W klubie Epic w ostatnim czasie wystąpili tacy Artyści jak: Jochen Miller, 4Strings, Cj Stone, Yomanda czy Marc Van Linden. 19 Grudnia w klubie pojawi się duet Cosmic Gate. Z tej okazji postanowiliśmy przeprowadzić krótki wywiad z managerem klubu.
1. Trudno jest zabukować Artystów formatu Cosmic Gate na klubową imprezę w lokalu ?

To prawdziwe wyzwanie dla każdego szanującego się klubu. Uważamy, że dawanie ludziom szczęścia w tym temacie jest najważniejsze. Sami kochamy Cosmic Gate dlatego sprawia nam to Wielką przyjemność. Uwielbiamy wyzwania i na co dzień staramy się zaskakiwać naszych Gości.

2. Jakie dodatkowe atrakcje zobaczymy 19 grudnia w Epic-u ?

Niestety dla Dobrej zabawy nie chcemy zdradzać co będzie się jeszcze działo oprócz tego co zaoferowaliśmy w naszym wydarzeniu. Chcemy zapewnić Gościom element zaskoczenia, jak także Dodatkowych emocji oraz pozytywnej energii.

3. Start/Koniec ? Jak czasowo przewidujecie wydarzenie ?

Oczywiście zaczynamy o godzinie 20.00 a koniec imprezy zostawiamy naszym Gościom. Tutaj kierujemy się do Klubowiczów. Wy sami decydujecie kiedy kończymy imprezę.

4. Jak długo będzie trwał występ Cosmic Gate ?

Zauważyliśmy, że Artyści którzy przyjeżdżają do nas, kochają naszą publikę. Zdarzało się już u nas, że Gość specjalny występował do 7 rano. Gdyż osobiście o to poprosił, a publika podtrzymywała gorączkę parkietu. Więc tu również zależy od Naszej publiki.

5. Można jeszcze dokonać rezerwacji stolika na tą imprezę ?

Oczywiście że można dokonać rezerwacji. Nasz klub jest przystosowany do tego typu imprez. Posiadamy dużo miejsc siedzących w klubie. Jesteśmy bardzo obszernym klubem. Dysponujemy dwiema salami tanecznymi oraz dodatkowym miejscem rozrywki jak kręgle, dart czy bilard obok w klubie Broadway.6. Jakiej frekwencji spodziewacie się podczas wydarzenia ?

Frekwencja na tego typu wydarzeniach jest zawsze dopełniająca. Lecz my wychodzimy na przeciw, ponieważ nie chcemy przepełnienia w klubie. Chcemy by nasi Goście mieli miejsce do tańczenia i czuli się swobodnie. Frekwencja wiekowa jest dla nas wielkim plusem ponieważ bawią się u nas Goście pełnoletni. Co jest naszym dużym sukcesem jakim możemy się pochwalić. Średnia wieku 24 lata to dla nas duży sukces.

7. Czy będzie możliwość wykonania sobie wspólnego zdjęcia z Cosmic Gate oraz czy będzie możliwość podpisania płyt czy koszulek ?

Nie wyobrażamy sobie inaczej. Wiemy że goście przyjeżdżają do nas nawet z za wielkiej wody specjalnie na Ikony Trance jakimi są Cosmic Gate. Zdjęcia, autografy oraz podpisywanie płyt będzie możliwe po skończeniu występu w specjalnej strefie przygotowanej na tą okoliczność. Cieszymy się że będziemy mogli gościć fanów z Kanady, Anglii, Holandii a nawet z Rosji czy Słowacji.

8. W ostatnim czasie na scenie klubu Epic w Bydgoszczy możemy zauważyć co raz to więcej znanych klubowych nazwisk - były to przede wszystkim trancowe nazwiska. Czy w najbliższym czasie klubowicze mogą liczyć na znane nazwiska z EDM ?

Oczywiście. Jesteśmy stworzeni by dawać Gościom rozrywkę. Staramy się spełniać wymagania naszych najbardziej wymagających Klubowiczów. Goście którzy nam zaufali i są z NAMI wiedzą na co stać ich ulubiony klub. Można nam ufać, ponieważ czujemy tematy które interesują klubowiczów. Sami nimi jesteśmy i bawimy się na różnych eventach organizowanych przede wszystkim latem. Śledzimy także co dzieje się w światowym Show biznesie. Po to by dać Gościom co najlepsze. Ostatni Występ Toma Swoona pokazał że mamy sporo fanów muzyki EDM w klubie. Na pewno pojawią się kolejne nazwiska.

9. Jakie wydarzenia przygotowujecie na pierwsze 25 i drugie święto 26 grudnia ?

Na święta każdy potrzebuje trochę ruchu. Po całodniowym przesiadywaniu przed naładowanym stołem pełnym świątecznych potraw oraz przy Kevin sam w domu. Gdy nadchodzi wieczór czas na trochę ruchu. Taniec to świetna forma na wyładowanie świątecznego zapasu.

W pierwsze święto Nasi rezydenci zatroszczą się o każde nadmierne jedzenie. Będziemy skakać, śmiać się i Tańcować na dwóch parkietach. Drugie święto to Noc przypomnienia starszym gościom co to "Klasyka" Gościem specjalnym będzie Da-Hool. Legendarny Dj i producent z Niemiec. Jego " meet her at the Loveparade" pamięta każdy doborowy Klubowicz.


10. Na Waszym facebooku zostało utworzone wydarzenie z ankietą dotyczące organizacji kwietniowych urodzin klubu . Które nazwiska Artystów są aktualnie brane pod uwagę przy ustalaniu daty na 9 Kwietnia ? Kiedy poznamy szczegóły ?

Urodzinowa data jest dla nas bardzo szczególna. Pierwsze urodziny klubu Epic muszą być przeżyciem na lata. Wspólnie budujemy Historię z naszymi klubowiczami. Możemy zdradzić, że nie było jeszcze takiej imprezy klubowej w Bydgoszczy i okolicach. Zapewne dowie się o niej cała Polska. Naszą dewizą jest Najlepsi z NAMI !! Chciałem przy tym dodać że najlepsi są nasi Klubowi Goście. Nasi Artyści starają się sprostać największym oczekiwaniom klubowiczów z Bydgoszczy.

11. Jak podsumujecie kończący się 2015 rok w Waszym lokalu ? To był dobry rok ?

Tak to był dobry rok dla nas. Wzmagaliśmy się z różnymi opiniami za które dziękujemy. Każda impreza uczy nas co takiego oczekują nasi Goście. Uczymy się wymagań oraz potrzeb klubowiczów by czuli się jak najlepiej w swoim klubie. Doszliśmy już do pewnego pułapu, lecz nie zamierzamy kończyć z edukacją. Podnosimy standardy przede wszystkim sobie samym. Co dzień starając się być lepszym oraz Mocniejszym Klubem. Dlatego też wiemy że każdy kolejny rok przejdzie do historii z podniesioną głową by dawać to co najlepsze.

Dziękujemy naszym mottem:

EPIC !!
Najlepsi z NAMI !!


wywiadu dla housemafia.pl udzielił Kamil Lewandowskiadres klubu:
ul. Pułaskiego 45 ( przy kamiennej )
Bydgoszcz

Rezerwacje: tel. (52) 341 33 19

Więcej informacji o wydarzeniu przeczytasz pod linkiem: housemafia.pl/imprezaklubowa,cosmic-gate-w-epic-club-w-bydgoszczy,1086.html
 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 6274
Źródło: HouseMafia

Tagi: Epic club Epic wywiad Cosmic Gate Bydgoszcz
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt