HouseMafia.pl : The house of god
25 Czerwca 2017r
» On-line: 6 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów MatyS_918~ dla dla ekipyt z kóz- Pozdrawiam ekipe z Kóz koło bielska białej panowie i panie weekend lecimy do odcinki :)) DJBoras~ dla wszyscy- Pozdrawiam mojego Misia który siedzi ze mną i słucha muzyki na Housemafia i cała ekipe Housemafii :D szyszkaDJ~ dla dla wszystkich - pozdrowienia dla wszystkich ktorzy lubia clubiwe dzwieki :) zapraszam na moj profil :) Pozdro :) gumaniemafu~ dla Kalafiora Karola i Gumy- Dla całego jadącego warzywniaka,kalafiora,Karola i gumy....do zobaczenia w OMENIE robotniczek~ dla - pozdrowionka dla wszystkich zalogowanych hehe !!! djsteve5000~ dla Julka S- Pozdrawiam najpiękniejszą dziewczynę we Wrocławiu :) Going~ dla wszyscy- Siemanko ludziska wracam 31 grudnia na stałe do polski i obiecuję że bedzie znowu dużo dobrej muzy .Czekajcie cierpliwie.Pozdrawiam cała rodzinkę housemafii.Do usłyszenia. kmklima~ dla Dla was Spadochroniarzy :D- Pozdro dal lotnikow i górników:D Rysiek666~ dla - Otóż to - pozdro dla całej Piły! ;) nyneo~ dla Marlena- Pozdrawiam moją śliczną, kochaną i najlepszą Marlenkę pod słońcem, kocham :* Pozdrowienia

 
» Polish House Mafia » Andrew Diverson
Andrew Diverson- Projekt czysto houseowy, pod którym kryje się Adrian Wasilewski- producent z Grodziska Mazowieckiego. Na scenie muzycznej od roku 2001.

Początek roku 2008 uważamy za rozkwit nowego stylu, który skrupulatnie kreuje. Przygodę Andrew Diversona rozpoczyna remix utworu grupy Club Revolt- Love in Siberia, który został wydany w 12cali rec. Na dzień dzisiejszy możemy podziwiać już kilka dzieł spod znaku AD.

Styl Adriana charakteryzuje mocny bit oraz bass (dołączając do tego żywe instrumenty mamy idealny przepis na przysłowiowy "hit").

Sety Diversona to swoista wędrówka po świecie house'owego bitu. Rozpoczynając od funky kończąc na progressive house możemy być świadkami niesamowitego show, które tworzone jest za każdym razem, kiedy Adrian rozpoczyna grać.

 
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt