HouseMafia.pl : The house of god
25 Czerwca 2022r
» On-line: 53 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Polish House Mafia » Eddie D.
Początki niczym szczególnym się nie wyróżniały. Zabrany przez siostrę, w wieku 12lat, na szkolną dyskotekę zrozumiał swoje powołanie. Dwa lata później miał już skompletowany własny sprzęt (magnetofon, cd, gramofon, mixer). Namiętnie ćwiczył, nawet 14h dziennie, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się 'Vinyl Room' - sklep z vinylami prowadzony przez Eddiego. Każdy, kto ma podobny sprzęt wie, że po pewnym czasie przychodzi taki moment, poczucie własnej wartości i potrzeba pochwalenia się dotychczasowymi umiejętnościami szerszej publiczności. To samo spotkało Viktora (Eddie D.), który od 1998r. zaczął grywać na tzw: "domówkach". Miał własny sprzęt, technikę i umiejętności. Nie potrzebował niczego, oprócz przysłowiowego kawałka kąta, w którym mógł się rozłożyć. Tego samego roku zadebiutował w klubie Paradajs (Bydgoszcz), tym samym rozpoczynając przygodę na lokalnym rynku muzycznym.

Kilka lat później postanowił spróbować swoich sił, mierząc się z najlepszymi w wielu prestiżowych konkursach zajmując czołowe lokaty: 2001r. - Mistrzostwa Pomorza i Kujaw (Klub Terminal; 3 miejsce), 2002r. - Mistrzostwa Polski Prezenterów Dyskotek (Klub Azteka; 2 miejsce), 2003r. - Heineken Music Thirst (finał z Paulem Oakenfoldem i Danielem Davoli; Warszawa), 2003r. - Open'ER Festival (Casiuss, Kosheen, Layo & Bushwacka; namiot Heineken; Gdynia), 2004r. - Heineken Music Thirst (Półfinał; Poznań), 2004r. - Big DJ Star (finał), 2005r. - członek jury (Master Jury) w drugiej edycji Big DJ Star oraz 2005r. - udział w programie DJ Bitwa, którego prowadzącym jest DJ Matush.

W międzyczasie grywał w wielu miastach (m.in. Warszawa, Poznań, Szczecin, Olsztyn, Wrocław, Katowice, Kraków, Zielona Góra), także za granicą (Dortmund/Niemcy), zmieniał rezydentury (Gong/Bydgoszcz, Absynt/Bydgoszcz, Zentrum/Bydgoszcz, Taras/Myślęcinek k.Bydgoszczy, Hipnoza/Toruń), grywał ze znanymi i lubianymi DJ'ami, zarówno zza granicy jak: Alex Romano/Holandia, Cutmaster Jay/Niemcy, Khetama/Niemcy, Mike Matrix/Niemcy czy Boogie Pimps/Niemcy; jak i polską czołówką na czele z: Angelo Mike, Diana D'Rouz, Adamus, Fresh, Marika, Eliss czy Duda.

Jak łatwo wywnioskować głównym nurtem muzycznych zainteresowań jest znacznie uogólniając house. "Muzyka, która mnie pasjonuje, to: French, Filter, Chicago House, Progressive, Tribal, Tech-House, a w samochodzie Robert Miles i składanki 'Cafe del Mar'" - precyzuje Eddie D. Viktor nadal rozwija swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje. Jak sam mówi: "Mam cały czas niedosyt grania na dwóch czy trzech deckach. Dla mnie jest to temat rzeka.". Za konsolą czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Potencjometry są w ciągłym ruchu. Jego granie to nie zwyczajowe odgrywanie vinyli "od deski do deski", tam się zawsze coś dzieje! Sam Viktor Drzewiecki mówi "Za każdym razem gram w inny sposób. Mnogość rozwiązań i ich realizacja zależy wyłącznie od nastroju w jakim danego dnia się znajduję"

 
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt