HouseMafia.pl : The house of god
25 Czerwca 2022r
» On-line: 64 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Polish House Mafia » Giorgio Sainz
Giorgio Sainz, prywatnie Michał Wojtyczka - producent muzyczny i DJ z Kędzierzyna-Koźla (woj. Opolskie). Pod tym pseudonimem tworzy od roku 2007.

Giorgio Sainz (www.myspace.com/giorgiosainz) urodził się w grudniu 1986 roku. Jest młodym, utalentowanym dj'em i producentem z Kędzierzyna-Koźla. Swoją poważną przygodę z muzyką techniczną zaczał w roku 2007, kiedy to w czerwcu podpisał swój pierwszy kontrakt na singiel "One More Time" z wytwornią Ocean Drive Records (Miami, USA) Singiel w ciagu trzech miesięcy zostal rozprowadzony przez najwieksze portale z muzyką klubową, takie jak Beatport, Junodownload czy DjDownload. W tym czasie nawiązał znajomość z wieloma DJ'mi i Producentami z Polski i ze świata, m.in. z Cristianem Paduraru (Rumunia) dla którego zremiksował kawałek "Where Do I Fit?" wydany w Christian Records czy np. z niemieckim duetem Ritmo Playaz, dla których zremiksował kawałek nazwie "Get Together" wydany przez wytwórnie Kingdom Kome Cuts (Hamburg), która wydaje m.in. takie sławy jak: John Dahlback, Steve Angello, Klaas czy Jerry Ropero. Remix dla Niemców został uznany przez światowej sławy DJ i Producentów takich jak: Kolesky (100% Club Week 44, Francja), Distorded (Radio FG, Francja), Peter Luts (NEWS Rec, Belgia), Housebrothers, DJ Frisco (Hit Clubbin-Formula Hit Spain) czy Florian Arndt (Houseworks/Egoiste Rec. Niemcy). W Lipcu tego samego roku Giorgio Sainz ukazał się jeszcze na jednym singlu. Tym razem była to przygoda z polską wytwórnią Love Dealers, gdzie ukazał się remix kawałka "I'll Give You Love" dla wrocławskiego producenta Waveshocka. Remix okaże się również na płycie Greg Accessa wydawanej przez 001 Rec/Universal Music.

Kolejnym etapem w życiu Giorgio Sainza było poznanie najbardziej znanej postaci w Polskim klubowym świecie, mianowicie DJ Adamusa. W Pazdzierniku roku 2007 został podpisany kontrakt na singiel "Get Up On Your Feet" z wytwórnią 001 Records (http://www.myspace.com/records001), ktorej założycielem jest właśnie DJ Adamus. Kawałek zagrany został premierowo przez DJ Adamusa w jednym z najsłynniejszych polskich programów rozrywkowych, "Kuba Wojewódzki Show" oraz trafiał wielokrotnie do audycji Eska Live Rmx prowadzonej przez Puotcka (http://www.myspace.com/puoteck) w każdą sobotę w Radio Eska.

Giorgio Sainz na szeroką skalę zajmuje się współpracą z muzykami zza granicy. Owocami pracy młodego Polskiego producenta są dwa single nagrane z wokalistami z Niemiec i Wielkiej Brytani. Pierwszy z nich to singiel "You've Got" do którego wokale nagrał Amrick Channa (http://www.myspace.com/amrickchanna), wokalista z Londynu ze słynnego teamu Hed Kendi (Ministry Of Sound). Singiel został wydany w listopadzie 2008 w wytwórni Relax Recordings (http://www.myspace.com/relaxrecordings) wraz z remixami cenionych europejskich producentów takich jak: DJ Marbrax (Francja) oraz Relanium (Rosja). Kolejnym singlem Giorgio Sainza, jest kawałek "Precious Love", w którym wokal gościnnie nagrała słynna Berlińska Diva, Paula P'Cay (http://www.myspace.com/paulapcay) [Hymn Love Parade 1999, Hymn CSD 2002 - Berlin]. Singiel został wydany na Vinylu (przez szwajcarski label House Couture/Star Records (http://www.starrecords.ch) , której właścicielem jest Stefano Prada, którego remix również ukaże się na singlu.

Praca polskiego producenta została doceniona przez wielu krajowych i zagranicznych Muzyków z najwyższej półki. Nakładem wytwórniUniversal Music Polska ukazał się krążek zespołu Kombii, na którym obok remixu "Pokolenie" Giorgio Sainza ukazały się remixy znanych polskich artystów klubowych takich jak Wet Fingers, East Clubbers czy Alchemist Project (Groovebusterz). Giorgio Sainz został zaproszony do zremiksowania kawałków dla takich europejskich wykonawców jak Houseshaker, Jaybee, Maurizio Gubellini, Caliente & Salinas, DJ Christopher S., Jens Lissat & Jay Frog, Housebrothers Vs Whiteside czy Relanium. Oprócz remixów dla zagranicznych artystów Giorgio zremiksował z wielkim powodzeniem kawałek wrocławskiego zespołu Nun Electro, pod tytułem "Nemo". Oryginał został nagrany wspólnie z Thomasem Goldem, także zremiksowania tego kawałka było nie lada gratką dla młodego polskiego producenta. Utwór znalazł się do tej pory na playlistach wielu DJ, m.in. zagrał go dwukrotnie DJ Andrey Balkonsky (www.djbalkonsky.com/en/) w swoim słynnym show "Exclusif" w radio KISS FM oraz remix "Nemo" znalazł się rownież na playliście Eska Live Rmx. Obecnie pracuję nad nowymi projektami pod nazwą "The Stabbers". Płyta tejże formacji, którą tworzy wraz z In-Sequencem ukaże się już w 2009 roku w In & Out Recordings, sub-labelu D-TraCK's Industry którego właścicielem jest Chris Kaeser. Zagoszczą remixerzy z rodzimego kraju jak i zza granicy, m.in. remix Chrisa Kaesera!!

Giorgio Sainz należy do różnych organizacji, polskich i zagranicznych zrzeszających muzyków, m.in. Electropop.pl , do którego należa tacy wykonawcy jak Reni Jusis, Wet Fingers czy Plastic. Należy również do Aires Entertaiment, kanadyjskiej grupy promocyjnej oraz jednego z większych europejskich zrzeszeń klubowych mianowicie Weekendstars (www.weekendstars.com)

Atutem polskiego producenta sa również umiejętności Djskie. Występował już u boku takich DJów jak: Rob Mayth, Dave Darell, C-Bool, Max Farenthide, DJ Hubertuse, DJ Adamus, Mafia Mike, Wet Fingers, Inox, MK Schulz, Taito i wielu innych... Giorgio jest obecnie rezydentem w Klubie Tunel (www.tunelpub.pl) w jego rodzinnym mieście. Jego sety to połaczenie wszelkiego rodzaju muzyki klubowej, zaczynając od spokojnieszego vocal-house, poprzez funky, electro czy nieco mocniejszy minimal, progressive czy tech-house. Najnowszy set można pobrać na profilu myspace: www.myspace.com/giorgiosainz

 
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt