HouseMafia.pl : The house of god
25 Czerwca 2017r
» On-line: 10 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów MatyS_918~ dla dla ekipyt z kóz- Pozdrawiam ekipe z Kóz koło bielska białej panowie i panie weekend lecimy do odcinki :)) DJBoras~ dla wszyscy- Pozdrawiam mojego Misia który siedzi ze mną i słucha muzyki na Housemafia i cała ekipe Housemafii :D szyszkaDJ~ dla dla wszystkich - pozdrowienia dla wszystkich ktorzy lubia clubiwe dzwieki :) zapraszam na moj profil :) Pozdro :) gumaniemafu~ dla Kalafiora Karola i Gumy- Dla całego jadącego warzywniaka,kalafiora,Karola i gumy....do zobaczenia w OMENIE robotniczek~ dla - pozdrowionka dla wszystkich zalogowanych hehe !!! djsteve5000~ dla Julka S- Pozdrawiam najpiękniejszą dziewczynę we Wrocławiu :) Going~ dla wszyscy- Siemanko ludziska wracam 31 grudnia na stałe do polski i obiecuję że bedzie znowu dużo dobrej muzy .Czekajcie cierpliwie.Pozdrawiam cała rodzinkę housemafii.Do usłyszenia. kmklima~ dla Dla was Spadochroniarzy :D- Pozdro dal lotnikow i górników:D Rysiek666~ dla - Otóż to - pozdro dla całej Piły! ;) nyneo~ dla Marlena- Pozdrawiam moją śliczną, kochaną i najlepszą Marlenkę pod słońcem, kocham :* Pozdrowienia

 
» Polish House Mafia » Housebrothers
Housebrothers, prywatnie MARCIN JANDY, pochodzi z Leszna (woj.WLKP). Za konsoletą od ponad 6 lat. Pierwsza 50-tka w rankingu FTB TopDJ. (housebrothers.dj.ftb.p) Od 2 lat ściśle powiązany z takimi wytwórniami jak: Houseworks, D-Track's, House Couture, Kill For This Records. Jako producent na scenie od 2 lat. W ciągu tego okresu zdążył już wylansować kilka klubowych hitów, jak np. jego firmowy "I HOPE" z Nathalią czy też doskonałe remixy dla G-Spott, 4 Strings, Dj Jose i wielu wielu innych.

Grał w wielu klubach w całej Polsce, a także miał zaszczyt zagrać w klubie MARTINIKA w Odessie (Ukraina). Jako DJ wspaniale potrafi dobrać muzykę pod ludzi, tworząc niepowtarzalny klimat na parkiecie. Ponieważ zaprzyjaźniony jest z topowymi DJami z praktycznie całego świata, ma dostęp do wielu kawałków premierowych jak i bardzo przed premierowych, oraz takich produkcji, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Genialny kontakt z publiką sprawia, iż klubowicze chcą go słyszeć coraz częściej. Styl muzyczny: Electro House z domieszką kawałków progressive house.

 
 
© 2008-2010 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: niteckiDesign.pl
Polecamy: Fotograf ślubny Częstochowa, Fotograf Ślubny Częstochowa Wieluń Pajęczno, Bleach Gra On-line
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt