HouseMafia.pl : The house of god
20 Stycznia 2021r
» On-line: 77 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D ElectroShock~ dla Moderator- Siema!!! Uwazam ze brakuje zdecydowanie jednego gatunku w katalogu muzycznym! mianowicie Minimal-Techno . pozdrawiam mateusz~ dla NOWY TOMYŚL WLKP- pozdro dla NOWEGO TOMYSLA I CALEJ WLKP!!!!MATT M Pozdrowienia

 

HouseMafia na facebooku
 

Obecnie trwają przygotowania do Tomorrowland 2021. Podczas przygotowań będą ściśle przestrzegane instrukcje rządu belgijskiego.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 339
Źródło: HouseMafia

Tagi: Belgia Boom TomorrowlandBerlin będzie gospodarzem nowej wersji Love Parade w 2022 roku !

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 3084
Źródło: HouseMafia

Tagi: Loveparade Rave The Planet Nowa społeczna inicjatywa festiwalu Audioriver.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 71
Źródło: HouseMafia

Tagi: Audioriver Audio Muzyka festival bezpieczeństwoJoseph Capriati trafił do szpitala po dźgnięciu nożem przez ojca.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 156
Źródło: HouseMafia

Tagi: Joseph Capriati szpital życie djKluby z Wrocławia ogłosiły powrót działalności w nowej postaci. Otwarcie już 9 Stycznia.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 544
Źródło: HouseMafia

Tagi: club klub Wrocław muzyka djW weekend w sieci zawrzało z powodu imprezy która odbyła się w w nocy z soboty (26.12) na niedzielę w meczecie Nabi Musa na wschód od Jerozolimy, na kontrolowanej przez Izrael części Zachodniego Brzegu.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 697
Źródło: HouseMafia

Tagi: techno Palestyna Djka dj aresztowanie meczet„Początek szczepień wśród młodych Belgów, zgodnie z obecnym planem, nastąpi podczas wakacji letnich, ale chcielibyśmy zrobić wszystko, co możliwe, aby go przyspieszyć, w zależności od zatwierdzenia i dostawy szczepionek”. - powiedział Pierre Van Damme - główny epidemiolog w Belgii.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 404
Źródło: HouseMafia

Tagi: Belgia Boom TomorrowlandKiedy w Polsce hucznie ogłoszono , że Michałowie na Podlasiu powstanie Centrum Disco Polo dzisiaj dowiadujemy się, że w Amsterdamie w sezonie letnim 2021 powstanie pierwsze na świecie muzeum muzyki elektronicznej.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 231
Źródło: HouseMafia

Tagi: muzeum szkoła Amsterdam Academy Academy EDMTrzy miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy, czyli od 8. edycji jedynego i niepowtarzalnego SnowFest Festival. SnowFest łączy w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy goście zimowej stolicy Polski - Szczyrku.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 177
Źródło: HouseMafia

Tagi: Snowfest Szczyrk snowboard snowAnulowanie imprez masowych (koncertów, meczów piłkarskich, wystaw, demonstracji itp.) oraz zamykanie przestrzeni publicznych to jedne z pierwszych i najważniejszych działań podjętych przez władze wraz z początkiem pandemii Covid-19.

Autor newsa: MartinEvvent, czytany razy: 1288
Źródło: HouseMafia

Tagi: koncert


» Wybierz stronę:

1

2 3

...

204 205 206 Następna »

 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt