HouseMafia.pl : The house of god
8 Grudnia 2021r
» On-line: 50 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 18.02.21

Francja: Zgoda na organizację letnich wydarzeń do 5000 osób.

Festiwale plenerowe we Francji mogą odbywać się latem tego roku, pomimo epidemii Covid-19 !


Informację ogłosiła minister kultury Roselyne Bachelot. W wydarzeniach będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 5000 osób z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Minister zapowiedziała również regularne spotkania organizacyjne z organizatorami letnich festiwali w celu dostosowania wydarzeń do sytuacji sanitarnej w kraju.Minister zapewniła również organizatorów, że dla ich wydarzeń zostaną wprowadzone „środki naprawcze”. Powstanie fundusz wsparcia dla festiwali o wartości 30 mln euro.

Przed rozpoczęciem sezonu kulturalnego we Francji mają odbyć się specjalne testy koncertowe w marcu i kwietniu, jeśli pozwalają na to warunki sanitarne. W Sali Kopułowej w Marsylii w drugim kwartale marca odbywają się dwa pokazy, którym towarzyszyć będzie Inserm (Narodowy Instytut Zdrowia i Badań Medycznych), w których uczestniczyć będzie 1000 widzów. W Paryżu, projekt koncertowy w Bercy w AcorHotels Arena będzie robiony w kwietniu, z udziałem od 3000 do 5000 osób.

 Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 718
Źródło: HouseMafia

Tagi: Francja
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt