HouseMafia.pl : The house of god
5 Sierpnia 2021r
» On-line: 79 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 25.01.21

Trwałe zamknięcie 430 francuskich dyskotek ?

BARDZO ZŁE INFORMACJE Z FRANCJI. 430 dyskotek ma ogłosić trwałe zamknięcie klubów w 2021.

W wywiadzie dla Franceinfo, prezes National Syndicate of Discotheques and Leisure Places (SNDLL), Patrick Malvaës, zapowiada trwałe zamknięcie 430 francuskich dyskotek, czyli prawie jednej trzeciej lokali w kraju. Według niego „Un monde englouti”.

Patrick Malvaës podsumowuje aktualną sytuację w klubach nocnych. 430 zamkniętych klubów nocnych, to prawie 30% francuskiej gospodarki. Przedstawiciel SNDLL wyjaśnił, że połowa z poowodów braku dochodów. Druga połowa dotyczy dobrowolnych zamknięć z powodu braku aktywności i zmęczenia czekaniem "na lepsze jutro".

„Jedyna rekonwersja, która byłaby możliwa, i nie żartuję, polegałaby na przekształceniu się w ośrodek szczepień, a my jesteśmy na to całkowicie gotowi, ale nadal musimy zostać wezwani. Wszyscy zrobilibyśmy to z wielką przyjemnością! , Deklaruje Patrick Malvaës.

Ubolewa nad obecną sytuacją pracowników nocnych klubów, których określa jako okropną z krótkotrwałą pracą i problemami psychologicznymi, kiedy „dyskoteka to sposób na życie”. Jeśli chodzi o alternatywy dostępne dla lokali, Patrick Malvaës uważa, że ​​przekształcenie ich z powrotem w bary lub bary taneczne nie byłoby tak opłacalne jak wcześniej.

Niemniej jednak sugeruje pomysł przekształcenia klubów nocnych w centra szczepień, ponieważ niedawne sondaże wskazują, że właściciele klubów są w przeważającej mierze przychylni. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 676
Źródło: HouseMafia

Tagi: klub Francja dyskoteka
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt