HouseMafia.pl : The house of god
8 Grudnia 2021r
» On-line: 58 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 16.02.21

W Anglii otwarcie klubów i dyskotek dzięki szybkim testom ?

Boris Johnson poinformował na specjalnej konferencji, że kluby nocne i teatry będą mogłyby zostać ponownie otwarte dzięki szybkim testom Covid.


Boris Johnson powiedział, że szybkie testy koronawirusa mogą być wykorzystane do ponownego otwarcia klubów nocnych i teatrów.Przemawiając na konferencji prasowej w Downing Street, Johnson ponownie wykluczył stosowanie „szczepionkowych paszportów” jako dowodu immunitetu dla osób, które chcą wejść do pubów lub lokali rozrywkowych.

Wskazał jednak, że skoro szczepienia są szeroko rozpowszechnione w społeczności, uważa, że szybkie testy, które zapewniają wyniki w ciągu kilku minut odgrywają rolę w umożliwieniu dostępu do miejsc w których najtrudniej jest utrzymać zasady dystansowania społecznego.

Jego komentarze mogą wzbudzić alarm wśród krytyków, którzy twierdzą, że chociaż szybkie testy wykazały, że są w stanie wykryć niektóre bezobjawowe przypadki Covid-19, spowodowały również wiele fałszywie negatywnych odczytów, dając ludziom fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

John Johnson powiedział, że w przyszłych miesiącach szybkie testy będą coraz częściej wykorzystywane do gałęzi gospodarki która jest nadal najbardziej narażona, takich jak kluby nocne, kina lub te części gospodarki, których nie mogliśmy otworzyć w zeszłym roku.

Premier podkreśla , że są to jeszcze wczesne dni a wiele dyskusji jest jeszcze do przeprowadzenia aby była możliwość wprowadzenia takiego rozwiązania. Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 1017
Źródło: HouseMafia

Tagi: Anglia Boris Johnson
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2021 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt