HouseMafia.pl : The house of god
12 Sierpnia 2022r
» On-line: 25 / 0 / 832
» HM na facebooku

Pozdrów Adrianek8510~ dla Dla całej społeczności HM- Witam wszystkich i pozdrawiam Filips90~ dla - Niewiem czy mi sie uda,ale kiedys kilka lat wstecz poznalem przez te strone goscia o imieniu Marek z Inowrocławia...tworzy muzyke w FL Trance Uplifting. Utrzymywalismy kiedys kontakt na gg - lecz ja potem nr stracilem i wlasnie szukam tej osoby. Jesli sie okaze ze go znajde lub ktos go zna,to poprosze o kontakt na e-mail : [email protected] Bystry91~ dla - Pozdrowienia !!! artbi~ dla Pozdro dla Metadorów- Pozdrawiam wszystkich z portalu HOUSE MAFIA dodałem nowe nutki bo od wielu miesięcy cicho i głucho na tej stronie a z czego widzę nikt nic nie wrzuci tylko czeka na sępa pozdrawiam serdecznie :-) oskar91~ dla - Pozdro dla wszystkich hause mafia żyje? skoku19~ dla Was- Odanego weekendu bez bólu głowy pzdrrr piotrek22292~ dla Moderator- Minimal musi byc :) djhardfall~ dla - pozdrawiam wariatów co dalej świętują i fidget house bass czuja ! djhardfall~ dla - Pozdrawiam cały dolny śląsk ! Mucka musi byc ! kamilpoznan1988~ dla Dla Wszystkich- Pozdrowienia dla całego 1000 - Lecia z Jarocina :D i oczywiście dla wszystkich obecnych na HouseMafia :D Pozdrowienia

 
» Aktualnoœci housemafia.pl » 11.11.15

Wywiad z organizatorem Electric Union

Do Electric Union w Szczecinie pozostało już tylko kilkanaście dni. Postanowiliśmy przeprowadzić wywiad z organizatorem tego wydarzenia.


1. Wielu Naszych czytelników chciałby się dowiedzieć kilku informacji o organizatorze imprezy. Możecie Nam w kilku zdaniach przedstawić swoją dotychczasową działalność w branży muzycznej ?

Obecnie organizatorem wydarzenia jest Qarma Stowarzyszenie Artystyczne. Oczywiście ważnym elementem samego stowarzyszenia jest sama Qarma Agency, która już od 2010 organizowała różnego typu przedsięwzięcia Klubowe i nie tylko. Wśród nich flagowym projektem było INSPIRATION, które w tym roku z wiadomych przyczyn nie organizujemy ale nie znaczy to, że do projektu nie wrócimy. Obecnie stowarzyszenie tworzą ludzie wywodzący się z różnych kolektywów działających na terenie Szczecina. Liczymy na to, że z czasem dołączą do nas kolejni przedstawiciele podobnych środowisk.
2. Jak oceniacie życie klubowe w Szczecinie ? Jest potencjał na organizację takich wydarzeń?

Wierzymy w to, że Szczecin jeszcze będzie miał swoje 5 minut Jna scenie klubowej. Cały czas liczymy na to, że starsze pokolenie mieszkańców naszego regionu pamięta te czasy, w których do Szczecina zjeżdżali się chętnie klubowicze z całego kraju. Jakieś 15 lat temu położenie sz-na blisko europejskiej stolicy muzyki klubowej czyli Berlina, było atutem. Mamy nadzieję, ze poprzez organizację EU przywrócimy dawną świetność muzyczną naszego miasta. Z doświadczenia wiemy jednak, że do nas z każdego miejsca w kraju jest daleko ale chcemy to zmienić

3. Będzie to pierwsze klubowe wydarzenie w hali AZOTY ARENA w Szczecinie. Co możecie Nam powiedzieć o obiekcie ?

Cieszymy się, że wreszcie jest taki obiekt w Szczecinie. Od lat czekaliśmy na miejsce, w którym będzie można zorganizować imprezę z prawdziwego zdarzenia. Hala należy do średniej wielkości obiektów, ale jak na warunki naszego miasta w zupełności wystarcza.
4. Przygotowujecie jakieś specjalne show na tą okazję ?

Tak

5. Jedną ze stolic Techno jest Berlin a z Berlina do Szczecina jest dosyć blisko bo oba miasta dzieli tylko ~150 km - będziecie starać się ściągnąć Niemieckich klubowiczów 21 listopada do Szczecina ?

Liczymy na klubowiczów z zagranicy. Wiemy jednak, że Berlin żyje co tydzień dużymi imprezami klubowymi. Przykładem jest klub Berghain, który co weekend organizuje wydarzenia na poziomie dużych eventów.

6. Kiedy poznamy rozpiskę czasową wydarzenia ?

Na kilka dni przed wydarzeniem

7. Jaki gatunek muzyczny będzie dominował podczas wydarzenia ?

Muzyka elektroniczna. Może łatwiej powiedzieć czego nie będzie nie usłyszymy tranców, big –roomów oraz future-house. Za to na pewno usłyszymy soczyste produkcje z gatunku deep-house, tech-house, techno, break beat itp. Będzie to wysmakowany koktajl złożony z najlepszych odmian muzyki elektronicznej.

8. W jaki sposób będziemy dokonywać płatności podczas wydarzenia ? Będzie sprzedawany alkohol wysokoprocentowy ?

Bilety dostępne są zarówno w sprzedaży internetowej (biletomat.pl oraz bilety.arenaszczecin.pl) oraz w punktach stacjonarnych na terenie Szczecina: pizzeria Marco Polo (Pl. Kościuszki) oraz Sklep e-megasport (CH Nowy Turzyn).
Jedynie strefa VIP będzie zorganizowana w sposób, który umożliwi sprzedaż alkoholu wysokoprocentowego.

Więcej informacji o imprezie w Szczecinie przeczytasz pod linkiem:
www.housemafia.pl/event,black-electric-act-with-eska,1038.html Dodał: MartinEvvent, czytany razy: 2543
Źródło: HouseMafia

Tagi: Electric Union Electric Wywiad interview Qarma Stowarzyszenie Artystyczne Qarma Agency Qarma
» Komentarze
Chcesz skomentować używając konta hm? kliknij tutaj

 

HouseMafia na facebooku
 
© 2008-2022 HouseMafia.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
fotografia ślubna, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Częstochowa, fotograf ślubny Wieluń, fotograf ślubny Łódź,
Mapa Strony Reklama Współpraca Regulamin Informacje Prasowe Polityka Prywatności Kontakt